Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szociális fóbiás vagyok és...

Szociális fóbiás vagyok és sajnos azt vettem észre, hogy elég gyakran bámulnak a lányok. Nem értem miért teszik, de főleg emiatt nagyon frusztrált vagyok ha ki kell lépnem az utcára. Hogy lehet ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés

Ez a fura érzés kezd elhatalmasodni rajtam.

Irány a szakember? :S


2014. júl. 7. 02:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy, miért baj az?

Valószínű ismerkedni szeretnének, ők nem tudják, hogy ez Téged zavar.

Bár engem bámulnának. :)

Szerintem inkább használd ki, és ismerkedj, légy velük pozitív, rosszat biztos nem akarnak. :)

2014. júl. 7. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, engem is néznek de nem merek odamenni a lányokhoz. Már 26 éves vagyok, és ez miatt nem volt még barátnőm. Lehet nekem is el kellene mennem pszichiáterhez.
2014. júl. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, csak fordítva. 25 éves lány vagyok, és ugyanemiatt nem volt még barátom. Ha látom is, hogy valaki esetleg ismerkedne velem vagy csak egyszerűen megnéz, annyira zavarba jövök és megijedek hogy inkább lesütöm a szemem és gyorsan odébbállok. (@_@)

Szerintem itt csak két megoldás van: vagy vesz magán az ember annyi erőt, hogy leküzdje ezt a szorongást, vagy orvosi segítséget kér. Én egyelőre az elsővel próbálkozom, több-kevesebb sikerre. :/

2014. júl. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Az ember aki más ***** válasza:

Talán csak kíváncsiak vagy méricskélnek.)))

A kommentelő leánynak...a nők is szokták ugyanezt csinálni,talán "incselkedésnek" tudnám nevezni.Legutóbb a buszon leült szembe velem egy fiatal nő és elkezdett bámulni...egy idő után láttam,hogy kissé kezd zavarba lenni le le sütötte a fejét néha föl nézett bele a szemembe.Végállomás megyek utamra tovább a metró felé,metróban leülök s lőn megjelenik a nő és ugyanúgy leül velem szembe,pedig rengeteg szabad ülés volt még.Fojtatódik tovább a "játék" majd elérkeztem a megállóhoz,ahol le kellett szállnom ő is áll fel...na mondom akkor a dolog végére járok.)))Udvariasan megszólítom:elnézést hölgyem,vonakodnék két rövid kérdés erejéig feltartani...néz rám,mint a ma született bárány)))Mindig ilyen nyíltan incselkedik vadidegen férfiakkal?Volna kedve egy kötetlen beszélgetéshez amennyiben nem siet?Riadtan néz rám a boci szemeivel majd mint a szél eliszkolt.)))Van ez így)))Szóval a lényeg nem kell félni meg kell adni a lehetőséget egy ismeretlennek,hogyha érdeklődést mutat irántad,mert nem biztos,hogy rosszat akar.

2014. júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!