Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan 15-17 éves lány...

Van itt olyan 15-17 éves lány akit nem csak a hétköznapi sza*ok érdekelnek és lehet vele normálisan beszélgetni? sajnos az én ismeretségi körömbe nem nagyon van olyan, és mellette még nem is csúnya

Figyelt kérdés

2014. máj. 3. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akadnak ilyen lányok. Csak őket nem igazán veszik észre.
2014. máj. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Vannak ilyenek, őket hívják úgy, hogy unalmasak. Valamint legtöbbször rondák is.
2014. máj. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mit értesz a hétköznapi szarok alatt? :D
2014. máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

hétköznapi szarok alatt a gyakori témákat értem úgy mint: éjjel nappal Budapest, milyen az új ruhám stb


lehet hogy rosszul fogalmaztam nem írtam le a kérdésbe hogy ha van ilyen az legyen szíves írjon privátba

2014. máj. 3. 22:43
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de aki normális, van egyénisége, tehát nem a hétköznapi sza*ok érdeklik, és nem csúnya, az foglalt, vagy csak olyanokkal ismerkedik, akik biztos mérföldekkel jobbak nálad akármiben :D
2014. máj. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen lányok nem fognak privátban rád írni, mert van jobb dolguk is, el tudják foglalni magukat.

17/l

2014. máj. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nezzuk csak. Lehet velem normalisan beszelgetni. Foci, forma1, hulyules, zene, rajz. Ugy kb mindenrol el lehet velem dumalni kiveve a ruhakat. Es most pont unatkozok. Normalis vagy nem vagyok az, ez van. Epp beteg vagyok es szetunom magam de neked se fogok irni, mert jo nagy gyoker lehetsz. ;)
2014. máj. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne is írj neki! Az utolsó kitételnek egyébként sem felesz meg: "és mellette még nem is csúnya".


:D

2014. máj. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

7. válaszoló beletrafáltál elég gyökér vagyok,

gondolom az utolsó kitétel miatt gondolod elsősorban csak egy olyan lányt akartam keresni aki nem ostoba, és lehet vele beszélgetni nem is tudom minek írtam oda a végét talán mert késő volt már :P

2014. máj. 4. 17:38
 10/16 anonim ***** válasza:
40%
#8 Hat mert te aztan tudod hogy nezek ki. :D Szerintem igy vaktaba nem igen kene azt mondani, hogy csunya vagyok. :) 7-es voltam
2014. máj. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!