Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mondj 1 pozitív és 1 negatív...

Mondj 1 pozitív és 1 negatív dolgot, amit a Facebook hozott számodra az életedbe. Hogyan hatott Rád?

Figyelt kérdés

2014. júl. 9. 15:21
1 2
 1/12 anonim válasza:

Pozitív: ott ismerkedtem meg a barátommal, ennek több mint másfél éve.

Negatív: feltörtek vagy 2 éve, és elolvasták az üzeneteim, minden ilyesmit.

16/L

2014. júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

pozitív: a közelebbi barátokkal egyszerűbb napi szinten kommunikálni

negatív: utálok üzenetben beszélgetni, és mások mindig ott keresnek, ahelyett hogy felhívnának vagy személyesen keresnének. Ha valaki közeledni akar, rögtön facebookon teszi, és idegesít. Illetve nem tehetem meg, hogy nem foglalkozom az üzenetekkel pár napig, mert rögtön én vagyok a bunkó

2014. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

- újra kapcsolatba kerültem valakivel, aki fontos számomra.


- sokat dolgozom ott (tartalom manager...)

2014. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív: Rengeteg külföldi barátot szereztem.

Negatív: Néha önértékelési problémáim adódnak, ha látom, hogy mások milyen népszerűek, míg én nem.

18/L

2014. júl. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

pozitív: Az egyetemi csoportban egy csomó hasznos dolgot megosztanak, pl minta vizsga feladatok, könyvek.


negatív: Túl sok időt töltök itt feleslegesen, ezen kívül mivel nem vagyok népszerű, kicsit érzékenyen érint hogy másoknak átlag 50 lájk van a képeiken, nekem meg még 5 sem. Bár tudom, hogy hülyeség ilyen miatt aggódni.


19/L

2014. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pozitív: Könnyebb program szervezés. Ennyi. Távoli ismerősökkel a Facebook előtt is megoldottam Skype-on.


Negatív: Rengeteg barátom, ismerősöm rabul ejtette, és szociális 0-ká változtatta. Nincs igényük személyes kontaktra, megelégszenek a Facebook-al, így sok barátomat "veszítettem el".

2014. júl. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 *Nekomimi* ***** válasza:

Pozitív : Ott ismertem meg a páromat.

Negatív : Az emberek nem élnek normális életet, mert állandóan azt a hülye oldalt bújják és másokat " lesnek ".

2014. júl. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

+ Sok érdekes, jó megosztás, könnyebb kapcsolattartás


- A napi rutinom része lett


Egyébként akik ott ismerkedtek meg a párjukkal(ketten is a válaszolók közül), az technikailag hogy volt? Sosem használtam ismerkedésre, csak azért kérdezem. Ha gondoljátok írjátok meg privátban.

2014. júl. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

+ nem használtam/használom


- nincs semmi negatív következménye

2014. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 *Nekomimi* ***** válasza:

17:41 Én vagyok az egyik, aki Facen ismerte meg a párját. :D

Egy barátnőm férje mesélt a barátjáról, aki szintén egyedül van. Rákerestem Facebookon, leírtam neki, hogy ki vagyok és elkezdtünk ismerkedni.

2014. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!