Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek arról, hogy Rubint Réka és férje Schobert Norbi a saját Facebook oldalukon írogatott negatív megjegyzéseket legtöbb esetben törlik, vagy éppen visszaírnak?

Figyelt kérdés
Most nem arra vagyok kíváncsi, hogy szeretitek-e őket, vagy sem, csak olvastam már néhány cikket az interneten, ahol azt írták, hogy nem értenek Rékáékkal egyet.

2014. jan. 23. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki azt csinál a saját Facebook oldalán, amit akar.. Ha éppen kitöröl egy olyan megjegyzést, ami neki nem tetszik, hát tegye, kit érdekel. Amúgy eléggé szomorú, hogy egy közösségi oldal ennyire befolyásolja az embereket.. Szinte már nagyobb súlya van annak, mi van a Facebookodon, mit írsz, mint amit élőben mondasz, teszel.
2014. jan. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én totálisan telibe sz..rom ki mit ír, posztol, töröl facebookon, legyen az Rubint Réka, Dezső a sarki hentestől, vagy akár az atya úristen :D
2014. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván cenzúráznak, mivel nem tehetik kockára, hogy elveszítsék a "rajongóikat", ezáltal kevesebb pénzük legyen. Ez a véleményem.
2014. febr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%

Nem feltétlenül mások cenzúráznak. Van olyan, hogy öncenzúra. Magad is törölheted a saját bejegyzéseidet, ha akarod.


Rubint és Schobert két nagyon húzós ember. Nem minősítem erősebben, maradjunk annyiban, hogy nagyon húzós emberek. Orbán és Lázár mellé kellene őket becsukni egy kis időre, lenyugodni, jó meleg, és csöndes helyre.

2014. márc. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21%
Arra gondoltam, hogy ők.
2014. márc. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!