Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki nézi a való világot abból...

Aki nézi a való világot abból még lehet egyszer normális ember?

Figyelt kérdés

2014. júl. 9. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Lehet :D, mondjuk enyhítő körülmény ha 21 év alatti az illető.
2014. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

:D:D


Fel a fejjel,lehetni még lehet,de amíg nézi addig nem.

2014. júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Én is néztem még a vv4-et (erős túlzás, inkább bele-belenézegettem), de nem érzem semmiféle hátrányát. Ami való világok viszont most mennek.. egyszerűen az emberi tűrőképesség legalja - szerintem.

Érdekes, hogy aztán a fiatalok ezt jó példának veszik és ezt követik, az éjjel nappal hülyeséggel együtt.

17/f

2014. júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 piriiiiii ***** válasza:
92%

:DDDDDDDDDDDDD

Bearanyozta a napomat a kérdésed.

2014. júl. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. De ha szereti is, vagy szerepelni akar benne, akkor már kételkedem benne :D
2014. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen lehet. A régebbi szériákat én is rendszeresen néztem, viszont napról napra elborzasztott, amit láttam. Szóval, ha valakinek van egy kis sütnivalója, akkor nem manipulálják a televízióban látottak. Viszont ha valaki el is hiszi, hogy a címéből adódóan a műsor a való világot mutatja be, akkor azzal komoly gondok vannak. Nem szabad hagyni, hogy rajongást érezz a szereplők iránt, inkább tekints az egészre egy erős társadalomkritikaként.
2014. júl. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez jóxD
2014. okt. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!