Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire gáz biciklivel...

Mennyire gáz biciklivel megállni településen kívül az út mellett és fényképezgetni a tájat?

Figyelt kérdés

Vagy a szántóföldet ha olyan látványosabb képet lehet összehozni belőle, vagy egy emlékművet pl.

Meg átmászni egy nagyobb árkon az út mellett és a növények közé onnan fényképezni a szántóföldet, a tájat. Mert én ma ezt csináltam, nagyon hülyének nézhettek miatta akik látták?


2014. júl. 9. 17:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Mert a fényképezés a hobbim
2014. júl. 9. 17:35
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha sok arrafelé a kisebbségi, akkor könnyen gáz lehet a helyzet.
2014. júl. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem néztelek hülyének
2014. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy teljesen nyugalmas út, amin időnként elmegy egy-egy autó vagy kamion, traktor, busz.
2014. júl. 9. 17:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább a fényképre koncentrálj.
2014. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. Pusztában nem jár senki.

2. Ugyanezt csinálja mindenki a város közepén is.

3. Ha bárki arra jár és "hülyének néz" akkor mi van? Valószínű soha nem láttad előtte, ő se téged, nem is fogod soha többet, és ő sem téged...akkor mit számít egy idegen "véleménye" amit még csak vissza sem hallasz tőle vagy mástól soha?

2014. júl. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bárki csodálkozna rajta. Főleg ha nem egy kompakt géppel csináltad. A fotósok gyakran szoktak ilyesmit csinálni.
2014. júl. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"...nagyon hülyének nézhettek miatta akik látták?...." Nagyon sokan voltak?
2014. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ilyet. Letojom, hogy ki látja és hogy mit szól hozzá. Szeretek fotózni és ha ez valakinek nem tetszik, az bekaphatja.

Szerintem ne érdekeljen, hogy ki lát meg ilyenkor, csak fotózz.

2014. júl. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!