Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kiköltöznétek tanyára, ha van...

Kiköltöznétek tanyára, ha van rá lehetőség? A város mellett van közvetlen, erdős részen.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 4. 16:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Ha van kocsi, simán. Ha nincs, akkor azért a helyi közlekedési lehetőségektől függően megfontolnám.
2014. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
100%
Biztos nem gondolkodnék rajta.
2014. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Hát azért nem mindegy, hogy milyen az a tanya.

Kútból kell húzni a vizet és gyertyával kell világítani?

Vagy van közmű?

Milyen állapotban van a ház?

2014. ápr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem, nem tudnának annyit fizetni. Sosem szerettem a kertben matatni, és állatokat nevelni, vérbeli városlakó vagyok.
2014. ápr. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Soha
2014. ápr. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Majd most szeretnénk elkezdeni az építkezést, az új házba költöznénk. A párom szüleié a tanya. Földes út van. Csak kutyák vannak, más háziállatot nem akarunk tartani. Én a kullancsoktól félek, meg ha sok eső vagy hó esik nem tudom hogy megyünk ki autóval. De egyébként lenne kedvem kiköltözni.
2014. ápr. 4. 16:13
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
igen de azért víz villany legyen bevezetve illetve a rajta lévő ház legyen rendben (retardált zajos idióta szomszédokat nem kell elviselni,tanyán nem kötelező a kertészkedés és az állattartás)
2014. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont erre készülünk a párommal, pedig fiatalok vagyunk mindketten,és a városhoz köt minket a munkánk. Direkt olyan tanyában gondolkodunk, ami közel van azért a városhoz, de mégis már csendesebb helyen. Eddig amiket mi néztünk, olyanok,mintha sima kertes házat néznék, csak pár száz méterre vannak a belterület táblától,de mivel már külterület, telekáron lehet házat venni,nagy kerttel.Mi szeretnénk zöldséget, gyümölcsöt termeszteni, vagy ha lenne egy kisebb erdőnk, fakitermeléssel is foglalkoznánk. Állatokat nem tartanánk mi sem,legfeljebb kutyákat. Én már nagyon várom,hogy végre meglépjük:)
2014. ápr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

A csend és nyugalom tetszene, még a kertben is elmatatnék.

Viszont félnék a betörésektől, rablástól. Félnék egyedül otthon lenni.

Inkább falu, az is nyugis, de mégis vannak emberek a közelben, ha segítség kéne.

2014. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
hát én inkább elviselem a zajs szomszédokat, minthogy kocsiba kelljen pattani és perceket utazni csak azért mert pont elfogyott nincs otthon valami ami kell.. de én már csak ilyen kényelmes vagyok
2014. ápr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!