Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az egyik barátnőm azt kommentá...

Az egyik barátnőm azt kommentálta az egyik vicces képem alá, hogy 'ondara'. Én nem tudom, hogy mit jelent. Még arra adjatok választ, hogy én vagyok a hülye, hogy nem tudom hogy mit jelent, vagy ő, hogy ő se tudja? :' (

Figyelt kérdés
:)
2014. júl. 10. 15:04
 1/4 *Nekomimi* ***** válasza:

Mivel a barátnőd, kérdezd meg tőle, hogy mit jelent.

Én még soha nem hallottam ezt szót, de az is lehet, hogy gyorsan írt és nem figyelt a helyesírásra és egy számotokra ismerős szó akart lenni, csak hát nem jött össze. :D

2014. júl. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet azt akarta írni, hogy ó de ronda.:D
2014. júl. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Mint írtam, ő se tudja, hogy mit jelent. De ő szokott ilyen ősi magyar nyelven beszélni, és nagy a szókincse. Kedves második! Ő van a képen, szóval nem hinném!
2014. júl. 11. 11:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Van hogy a kurzor elugrik, pl. ha laptopról írunk és hozzáérünk a touch padhoz. Ilyenkor kerül a szó 2 része megfordításra.

ondara-> ha az r-t írta először aztán átugrott a kurzor, akkor minden bizonnyal a "ronda" szó akart lenni, főleg hogy a szó további része, a ,,onda" egyben van. A maradék a-t meg feltehetően azért nyomta mert amikor ránézett, nem azt látta utolsó betűnek és ezért benyomta még egyszer.

2014. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!