Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek egyedülálló...

Szerintetek egyedülálló fiatal nő mennyiből jön ki havonta saját lakással?

Figyelt kérdés
Tehát csak rezsit kell fizetnie 50 nm körüli panelban, illetve enni, tisztálkodni, ruházkodni, néha nagyon picit szórakozni. Megyeszékhelyen él.
2014. júl. 11. 15:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%
rezsi változó panelban 30-40körül van télen, étel is mindenkinél más de ha egészséges változatos napi 1500ftal számolhat azért, ruha, szórakozás mindenkinek más... valakinek jó a Háda valakinek az Aréna... szóval ez egyéni, de 150-200ból jól el lehet lenni, 150alatt sz.tem tényleg csak betöltöd a létszükségeket.
2014. júl. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ez komoly? Oké, az én hibám. Csak olyan emberek írjanak, akik nem királykisasszonyok!!! :D
2014. júl. 11. 16:22
 3/25 anonim ***** válasza:
57%
Miért, mit gondoltál? Majd minimálbérből eléldegélsz vígan?
2014. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
63%
Tekintve hogy napi 1000ft-al számoljuk a napi kiadásaidat(ami minimális), a 150e bőven reális. Nem véletlenül szoktak fiatalok többen együtt élni.
2014. júl. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Oké. Akkor szerintem. 40 ezer forint a rezsi, de úgy, hogy abban már a telefonszámlám, internet is, minden benne van. Ez tapasztalat, nem csak úgy mondom a levegőbe. :D A kaja szerintem kijön 40-ből, nem eszek annyit, és főzni is tudok több napra majd... Ez így eddig 80, és sztem leghúzósabb esetben is megoldható 100-ból. Kíváncsi voltam mások véleményére, de úgy látszik, akkor itt mki olyan gazdag, hogy csak na. Amúgy azt hadd döntsem már el én, hogy akarok-e másokkal lakni. Most szakítottam, barátom elköltözik, és tervezem a dolgokat, nem kell egyből pampogni... persze, majd befogadok vmi idiótát, aki jól lehúz, plusz azt sem csinálhatok a saját lakásomban, amit akarok. Ajj, mindegy, kulák g*cik ne válaszoljanak!!!
2014. júl. 11. 16:32
 6/25 anonim ***** válasza:
Ez eddig csak kaja és rezsi.
2014. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Ja, meg más családosul kénytelen ennyi, vagy még ennél is kevesebb pénzből megélni... Ha jól számolom, akkor 160 körül lesz egy havi bevételem, és 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem fogok felélni 150 ezreket. -.-" Idióta.
2014. júl. 11. 16:34
 8/25 A kérdező kommentje:
A 80 a kaja és rezsi, a 20-at gondoltam egyébnek, te analfabéta.
2014. júl. 11. 16:34
 9/25 A kérdező kommentje:
Amúgy takarodj már a kérdésem alól, költsd a pénzedet valahol...
2014. júl. 11. 16:35
 10/25 A kérdező kommentje:
Mi, csóró és érző szívű emberek nem dobáljuk egymást, mint az elkényeztetett, apuci meg anyuci pénzén élő sz*rdarabok, hanem közös megegyezés alapján szakítottunk, amihez nem mellesleg neked semmi közöd. Na, de most már szaladj vásárolni magadnak vmit, unom a pofád. :)
2014. júl. 11. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!