Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek egyedülálló...

Szerintetek egyedülálló fiatal nő mennyiből jön ki havonta saját lakással?

Figyelt kérdés
Tehát csak rezsit kell fizetnie 50 nm körüli panelban, illetve enni, tisztálkodni, ruházkodni, néha nagyon picit szórakozni. Megyeszékhelyen él.
2014. júl. 11. 15:57
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
91%
Héééj nyugii, kérdeztél, válaszoltak, mit gcized le a válaszadót, aki a saját kérdésedre válaszol?:DDD Ha ennyire törékeny a kicsi egód, és neked mindenki sznob hülye, nem kell kérdezni. Igényektől függ, ezt nem lehet tagadni. Van aki minden péntek szombat bulizik és minden héten költ magára is-drogéria, ruhák, simán reális az általuk leírt összeg(magamból indulok ki, amikor még a szüleimmel laktam én ilyen voltam, persze aztán el kellett kezdeni számolgatni). Más esetben meg, ha nincsen ennyi igényed a szórakozásra, egyébre, eléggé szűkösen, de szerintem ki tudsz jönni.
2014. júl. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
95%
Megint én, kár is, hogy normálisan válaszoltam, kur.va nagy tahó vagy:DDD
2014. júl. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Az mióta számít közös beleegyezésnek hogy ő lecserélt téged, te pedig sírva, de bele törődtél?:)
2014. júl. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
És nézdmár lecsicskáz egy takony kis csóró ribi :D:D:D
2014. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%

Mi két gyerekkel nem költünk kajára 30-40.000.- nél többet. Igaz, itthon főzök.

Ha nem kaviáron akarsz élni, akkor neked is elég a 20-30.000.- Ft.

2014. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
69%

ismerősöm így él, kis lakás kis rezsi

nemigen ruházkodik, nem bulizik

140 ezer a minimum amiből él, hó végén már kölcsönkér.

2014. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
70%

Bár nem szimpatikus a kérdező, de azért leírom az enyém:


Kisváros, 33 nm-es felújított garzon (saját, hitel nélkül)

- TV, internet, telo: 6000

- Fűtés: (tél/nyár évi hóátlag): 9000

- Villany: 3500

- Egyéb (víz, szemét): 4000

- Közös ktg: 3500


Ennyi az össz rezsi, 26 000 ft.

Ezen kívül csak kajára kell költeni.

(még ha napi 2 ezerrel is számolok, az is csak 60 ezer)


Ruhát nagyritkán veszek, tele a szekrény, nem csábulok el csak úgy ha meglátok a kirakatban eztazt, csak ha valamit pótolni kell.


Ja és még egy kis suzukit is fent tudok tartani havi 140 ezret keresek, és még félre is tudok tenni.

Egyáltalán nem mondanám, hogy nyomorognék.

2014. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
76%

kedves kérdező, nem törlöm ezressel a hátsóm, de én nem azért élek hogy vegetáljak, párizsit meg vajas kenyeret egyek! Magyarországon élsz, nyugati árak vannak a boltokban, keleti fizetésekkel nagyrészt! Ébresztő, ha meg nem tetszik a valóság ne kérdezzél! Sőt ha nem tetszik a valóság akkor ne akarj önállósodni maradj otthon oda elég lesz 20 ezret adni anyuéknak!

az első!

2014. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
84%

Engem mindig végtelenül elszomorít amikor emberek azt mondják, hogy 150-200 ezer forint sok pénz. Ez iszonyatosan kevés pénz, el lehet éldegélni belőle, de kb ennyi. Lassan gyűlő megtakarítás, amit az első váratlan kiadás el is visz a francba, évente-kétévente néhány nap nyaralás a Balatonon vagy egy olcsóbb szállodában.

Hát én nem tudnék így élni. Szerencsére magyar viszonylatban nagyon jól keresek, de külföldi viszonylatban még így is elég gyér.

Valaki írta, hogy két gyerekkel 20-30000Ft a kajájuk egy hónapra, ez meg egyenesen tragédia. Persze, ha minden nap vajas kenyér van, esetleg vasárnap jár hozzá 100Ftos parízer akkor talán, aztán lehet vitatkozni rajta, hogy ez mennyire tesz jót a gyerek fejlődésének.

Nem sokára én is dobbantok külföldre, többre vágyok annál amit itthon elérhetek, ha meg valaki belenyugszik a helyzetébe, annak ne sírjon a szája.

Üdv, egy "kulák g-ci"!

2014. júl. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem ha van egy két jó barátnőd vedd fontolóra a közös albérlet lehetőségét. Én így éltem sokáig. Ha nagyon rendetlenek voltunk és befűtöttünk, sok vizet használtunk mosás fürdésre akkor is megúsztuk a rezsit mindennel fejenként olyan 26ból vidéken.

A kajám havonta 20ból meg van nekem is és mondjuk szórakozásra+nasizásra olyan havi 10 megy el. Még olyan 15 ezret félre tudok tenni, abból vásárlok háztartási szereket, piperét és ruhát. Ez 51 ezer és vígan megélek belőle.

Albérlet díjat nem számoltam bele. Ha saját lakásod van az nyerő helyzet. Más akkor ha megosztozkodsz albérleten és az sem mindegy hogy vidéken vagy fővárosban.

2014. júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!