Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek egyedülálló...

Szerintetek egyedülálló fiatal nő mennyiből jön ki havonta saját lakással?

Figyelt kérdés
Tehát csak rezsit kell fizetnie 50 nm körüli panelban, illetve enni, tisztálkodni, ruházkodni, néha nagyon picit szórakozni. Megyeszékhelyen él.
2014. júl. 11. 15:57
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsánat! 51 helyett 71, kifelejtettem egy tételt :)
2014. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
51%

Egyedülálló fiatal nő vagyok, saját lakással. (Igen, szülők vették.) Nem keresek túl sokat, de azért nem minimálbéren vagyok. A munkahelyemen ~140 ezret keresek, de vannak mellékjövedelmeim alkalmi munkákból (változó, hogy mennyi, de kéthavonta 25 ezer mindig van).


Ebből kényelmesen megélek. Ruhám van elég, egy időben sokat költöttem rájuk, mostanában kevesebbet, de ha úgy alakul, tudok venni újat. Megengedhetem magamnak, hogy időnként beüljek valahová barátnőkkel. Igaz, bulizni nem nagyon járok.


Drága külföldi nyaralásokra nem telik, de ha látok ilyen párnapos kuponos belföldi nyaralást, kedvező áron, az belefér.


Ja, és Budapesten élek.


Így kényelmesen eléledgélek, időnként még félre is tudok tenni (ha több a mellékjövedelem). Viszont amikor egészségügyi problémáim voltak, és sok pénz ment el magánorvosra, akkor kellett kölcsönkérnem.


29/N

2014. júl. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100bol is kijossz, de nagyon nyomorultul, bar inkabb a nyomisag, mint a masokkal lakas. 150bol mar kenyelmesen elvagy.
2015. ápr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A fűtési rendszertől és a közös költségtől függ legjobban.

Ha távfűtés van, 3 másik lakás fűtési költségét is kiteszi!

Amikor lakótelepről régi építésűbe költöztünk, a rezsink felére csökkent, pedig a lakás 2x akkora volt, és a bemagasság +140 cm a lakótelephez képest.

Régi téglaházban lévő 50 nm-esben a teljes rezsi évi 300 E Ft max., panelben a duplája.

Szóval régiben 70-80-ból el lehet lenno, ha nincs rendkívüli kiadás.

2015. ápr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Az miota csoro akinek van sajat tulajdonu lakasa? Nekem az mar bizony gazdag.
2015. szept. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!