Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol talalhatok vegre nyugalmat...

Hol talalhatok vegre nyugalmat ahol senki nem talal meg? 21f

Figyelt kérdés
elegem lett mindenkibol es mindenbol. ugy erzem sz az eletem es meg ki adni se birom magambol annyira kiestem mindenbol. tavaly meg sirni tudtam meg egy allat halalan de most meg azt se birok, csak faj a lelkem es ugy erzem itt az idom :( fb-n is lesznak. ezert szulettem? kar hogy ez megtortent

2014. júl. 11. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:
81%
változtass az életeden! Csináld, amit szeretsz, szenvedélyesen, élvezettel! Az, hogy a fb-on lesznak, kit érdekel? Törődj csak magaddal!!!Keress új embereket, más perspektívákat, új élményeket! én is sokat szívok az élet sok területén, de próbálom élvezni az életet, csinálni, amit szeretek, úgy hogy jól érezzem magam, ne bántsak senkit sem, hiszen olyan gyorsan eltelik az élet, nem akarok mindent elvesztegetni ( mert pesze és se próbálok kis sokmindent, pl, ejtőernyő, drogok) de megtalálom az élvezetet a jó filmekben, ételekben, emberekben!!! sokmindenben!!!
2014. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!