Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akinek telik cigarettára,...

Akinek telik cigarettára, benzinre, sörre az kussoljon?

Figyelt kérdés
Úgy értem az nem panaszkodjon hogy milyen keveset keres ?
2014. júl. 14. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem, inkább írjon ki értelmetlen kérdéseket.
2014. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A fontossági sorrend is fontos. Pl. soha nem tudnám a gyerekem szájától megvonni a falatot, csak azért, hogy nekem jusson cigire vagy hajfestékre. Az tényleg kussoljon, akinek a gyereke ilyenek miatt éhezik, vagy jár rongyokban.
2014. júl. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan! Főleg az, aki mind a 3at szép számban fogyasztja.
2014. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem. Ideális esetben minden igényét kielégíthetné az ember a pénzzel, amit keres. Csak hát nem keresünk annyit.
2014. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Panaszkodhat, hogy milyen keveset keres, de nincs benne ráció. Ha tudnád hány olyan ember van, vagy akár család, ahol állandóan megy a rinya, hogy ők ilyen csórók, amolyan szegények. És mégis mindig fut a fentebb említettekre. Én is ismerek ilyeneket. Ahol csak a panaszkodás megy, vagy rosszabb: a gyereknek nincs rendes ruhája, nem tudnak normálisan enni adni neki és úgy ellátni ahogy kéne. Nincs víz, villany. De bezzeg a szülő terpeszkedik. És csak hogy ne a családokat említsem. Egyedülálló személyek: rinya, rossz az élet, semmire nem futja, ilyen-amolyan tartozás, soha nem tud elmenni sehova. De az isten a k**** a*****! Kocsival jár mindenhova, de ha az nincs is neki, a drága cigire meg piára futja! Az én családom átlagon aluli anyagi helyzetben áll egy kicsivel. Bár nem alkoholizálnak, de ha tudnád mennyi pénz folyik ki cigire meg benzinre havonta! Mégis mindig panaszkodnak a pénz miatt, visszafogásra viszont nem is gondolnak.

Persze ez most nem támadás volt, senki ne durcizzon, csak bemutattam a szélsőséget.

2014. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ma elmondtam a véleményem ezekről és most utálnak a munkatársaim.


Munkatársaim 85%-a cigizik napi 1 doboz az havi 30.000ft

2km-ről is autóval jár dologzni ahi 10.000ft és van aki azt mondta hogy ő még havi 10-15k elkocsikázik passzióból

este sör nem csak kivételes estekben mint pl VB miatt.

Fűnyíráshoz autómosás csak mert péntek este van vasárnapi ebéd ez mind mind indok nekik a sörözésre és pálinkázásra ez havi 10.000ft kb


És napi téma hogy milyen keveset keresnek mennyire le vannak terhelve legalább 30.40K val több pénzt érdemelnének. Mert abból már jobban kijönnének a gyereknek is új cipő kell a fürdőszobát is fel kellene újítani és nyaralni is évek óta nem volták.

2014. júl. 14. 16:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Ideális esetben minden igényét kielégíthetné az ember a pénzzel,

Ami tudott,-a csillagos ég!

2014. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, teljesen egyetértek veled kedves kérdező, az előbbi hsz-od végett.
2014. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Az a baj, hogy mióta itt a tv, a reklámok, amerikai filmek, azóta az az alap, hogy mi is meg tudjuk engedni magunknak azt a luxust, mint ott van nyugaton. Pedig valójában havi 100-150 ezerből olyan simán meg tudna élni boldogan az ember, de nem és így semmire nem elég a pénz, mert nekünk kell alcohol, kell cigi, kellenek a márkás cuccok, okostelefon, internet, mobilnet, drága helyek meg MINDEN, miközbe ezek "könnyen" elhanyagolható dolgok lehetnének, főleg egy ilyen szegényebb országba.
2014. júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Benzin nem luxus mert ugyan 15 km-re lakok a munkahelyemtől, de 1,5 óra mire bejutnék busszal, kocsival meg 20 perc
2014. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!