Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki mennyi idő után szokott...

Ki mennyi idő után szokott vissza a cigarettára? Évek óta leraktam, mégis mostanában folyton cigizhetnékem van.

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 03:21
1 2 3
 1/23 intrepid ***** válasza:
65%
Nagyon észnél legyél, valahogyan oldd meg, hogy ne gyújtsál rá, ha visszaszoksz, nehezebb lesz abbahagyni. Én 2000-ben tettem le, a napokban a kezembe adtak egy égő cigit, hogy fogjam meg egy pillanatra, szinte azt sem tudtam, hogyan kell tartani. Néhány éve kínáltak egy füves cigivel, - kiváncsi lettem volna, hogy milyen, de azt mondtam, hogy nem füstölök. Ne gyújts rá!
2013. nov. 25. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Természetesen fűről szó sem lehet nálam,hagyományos cigit akarok. Egy jó Szofit, Multit, Marlborot, Camelt, Lucky Strike-ot.
2013. nov. 25. 04:31
 3/23 A kérdező kommentje:
[link] Hát nem tökjó?
2013. nov. 25. 04:35
 4/23 anonim ***** válasza:

Ha már dohányozni akarsz akkor legalább soha ne bolti cigarettát használj!


http://www.youtube.com/watch?v=zbaid93tLIg


Saját termesztésű méregtelen jó minőségű Virginia dohányból egy doboz cigaretta előállítási költsége 80 - 100 forint körül mozog, míg a boltban a szarrá mérgezett vegyszeres cigit ami függőséget okoz ennek tízszereséért 800-1000 forintért sózzák rád!

2013. nov. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Az előállítási költség sosem drága, csak az adózás után lesz a cigi ezer forint. De orosz cigiket ingyen sem szívnék.
2013. nov. 25. 05:34
 6/23 anonim ***** válasza:
Örülj neki ,hogy anno leszoktál ,jó nagy butaság lenne ismét rágyújtanod !
2013. nov. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem erre vagyok kiváncsi, hanem hogy ki van még olyan, aki évek múlva szokott vissza.
2013. nov. 25. 06:02
 8/23 anonim ***** válasza:
Több ismerősömnél is előfordult hogy párhónap vagy év után újra gyújtott. Van olyan ismerős aki nemvolt rászokva csak a hangulata miatt gyújtott azóta már abba is hagyta.
2013. nov. 25. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én hosszú éveken keresztül kemény dohányos voltam ,aztán jött egy elhatározás és önuralommal leszoktam ! Visszaszokni ? Eszembe sem jutna ... Persze volt ,hogy előfordult ,hogy eljátszottam a gondolattal ,hogy rágyújtok ,de mindig győzött a józan ész . Te úgy érzed ,nem fogod tudni megállni ,hogy rágyújts ? Vagy nem is akarsz ellenállni ?
2013. nov. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Majd nyolc éve nem cigizek, már kitisztult a szervezetem, úgyhogy ha mértékkel cigizgetnék szerintem már nagy bajom nem lehete.
2013. nov. 25. 08:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!