Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyit jártok strandolni egy...

Mennyit jártok strandolni egy nyáron?

Figyelt kérdés
Azt mondja mindenki, hogy én túl sokat járok, meg mittudomén. Kíváncsi vagyok mások mennyit járnak... már akik szeretnek is strandolni.

2014. júl. 14. 21:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott hogy még nem is voltam XDD
2014. júl. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Detto. :DDDDd
2014. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Gyerekként sokat, mert olcsó volt, meg a Kis-Duna mellett laktam. Most már kb. semmit. Tavaly voltam mert kaptam az árvizi önkéntességre belépőt, aztán kb. ennyi :D Néha elmegyek, de nem az igazi már.
2014. júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Durva... az ismerőseim is sorra mondják, hogy még nem is voltak... vagy egy nyáron 2-3szor mennek max. Én meg hetente 3-4szer is elmegyek valahova. Mások miért nem? Ti miért nem voltatok még?
2014. júl. 14. 21:47
 5/16 anonim ***** válasza:
Talán mert itt a strand 3300 ft.
2014. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én se voltam még.. :D
2014. júl. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Csak a Balatonon voltam eddig 1x, de többször nem tervezek már menni.

Nem tudom, én valahogy sosem szerettem strandolni. Se úszni nem szeretek, se a bőrömet égettetni a napon.

2014. júl. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem 3 gyerekem van, a családi belépő meg elég húzós. Eddig egyszer voltunk idén, ingyen, egy rendezvény keretében, meg anyukám és a húgom vitte a gyerkőcöket párszor. Ha megyünk majd nyaralni, akkor strandolunk, de azon az 1-2 héten kívül max 1-2 alkalommal.
2014. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem voltam még idén. Sokat dolgozom, hétvégén meg inkább mást csinálok. De tervezem a vízpartot, inkább valami csendesebb helyre, vagy élővízhez.
2014. júl. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyszer sem voltam, nem is tervezem. Tóparton lakunk ugyan és séta közben mindig begázolunk a sekély részre és ott labdázunk a kutyámmal, de úszkálni-napozni nem szoktam.
2014. júl. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!