Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, akiknek már van...

Kismamik, akiknek már van pocakotok, mentek nyáron strandolni? Úgy értem, hogy levetkőztök fürdőrucira vagy bikinire?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 20:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Fürdőruhám nincs, csak bikinim egy pár, de a mai sugárzási viszonyok mellett nem mernék napozni.Félnék, hogy a magzatvíz túlzottan felmelegszik, vagy a sugárzás, vagy tudom is én. Így is nagyon hamar leégek. Bár én alapból parázós kismama vagyok :)
2013. jún. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%

Igen,én megyek. Vettem magamnak kismama fürdőruhát, tankinit, és én azt fogom felvenni. :) Bikinit nem szeretnék már ilyenor hordani, mert én nem szeretném a hasamat mutogatni, meg aztán ne bámulja senki.

Meg szerintem erkölcsösebb eltakarni, de sokan felvesznek ettől függetlenül bikinit óriás hassal, nekem ez már nem fér bele. Pedig amikor nem vagyok állapotos, én is szeretek lazábban öltözködni. De a pocakmutogatás nekem már nem fér bele.

TE?

2013. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Persze, 6 hónapos vagyok és simán kimegyek bikiniben. Mondjuk szerencsére felesleg nem sok jött fel rám, csak annyi a különbség, hogy van egy baba a hasamban:-) azon meg nincs semmi szégyellni való, sőt!:-)
2013. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%

Én igen, fogok bikinit hordani. Amit tavaly nyáron vettem, jól is áll.

Napozni fogok, de csak módjával.

Nm a "sugárzás" miatt nem, hanem azért hogy a pocakom ne barnuljon annyira le, mert ha megyünk szülni fura lesz a hatás:))

Gondolj bele, felfújsz pl egy kék lufit akkor halványabb kék, de amikor leereszt...na akkor sötét. Ugyanez a pocak is.

Attól, hogy a magzatvíz felmelegszik egy 30 perces napon tartozkodástól, az butaság. Nehezen melegszik fel.

A másik hiba amit sokan elkövetnek:A HASUKAT LETAKARJÁK. Tudjátok mennyit ér?? Semmit...mármint de, nem barnul le. De attól ugyanúgy felmelegszik, hiszen érrendszer vesz minket körbe...

25hkm

2013. jún. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24 hetesen voltunk fürdőben vízbe nem mentem, csak térdig és tankini volt rajtam..
2013. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
26 vagy 27 hetes voltam, mikor a Balatonnál voltunk nyaralni. Bikiniben hódítottam, sokat fürödtünk, úsztunk.
2013. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Én mennék, ilyesmi ruhában:


[link]


[link]


De a sima bikinivel sincs bajom, cuki a pocak :)

2013. jún. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az elso linkelt bikini nagyon szep! De nem tudom, honnan lehetne ilyet szerezni.

Egyelore nem csinalok gondot a hasambol, csak 20 hetes vagyok, es nagyon is szep a pocim, szal meg a tavalyi bikinit huzom fel. Lehet, h lesz olyan, amikor mar nem szivesen viselem, de nem tudom mikor - ha lesz. Addig nem veszek mast, mert amikor mar kene, ki tudja mekkora leszek...

2013. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Julie S ***** válasza:
Majdnem 24 hetes vagyok már és menni fogok a nyáron többször is a Balatonra és bizony bikiniben fogok strandolni. Sőt napra is megyek és szándékomban áll rendesen lebarnulni. :) Egyébként mindenem ugyanolyan vékony, mint volt, csak a mellem lett duplája és a pocak van növésben, szóval a legnagyobb lelki nyugalommal vetkőzök neki nyárra. :)
2013. jún. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Balatonra mentünk, 32 hetes voltam. Tankinim és bikinim van. Van árnyék, vagy ha nincs, csinálhatsz, nekünk strandsátrunk van. A dokim csak a Balcsit engedte, a strandokat nem. Nem lett semmi bajunk, nem kaptam fertőzést, nem égtem le, nem lett napszúrásom. Ahogy nem terhesen sem. Ésszel kell csinálni, nem kell kifeküdni a napra. Egyébként a bikinihez áttetsző kendőt hordtam, amikor nem voltam a vízben, nekem így esett jól, nem szeretem, ha bámulnak.
2013. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!