Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én egy erdélyi lány vagyok és...

Én egy erdélyi lány vagyok és úgy érzem nem szeretnék itt élni. Ha vannak itt Erdélyből, ti hogy érzitek. Itt képzelitek el a jövőt Romániában? Többi lent.

Figyelt kérdés
Budapestre megyek érettségi után, mivel a bátyám is ott van,szerencsére tud munkában is segíteni és sok kedves embert ismerek ott.Úgy érzem itt a magyarságunk miatt nem úgy állnak hozzánk, több helyen ért már emiatt megkülönböztetés...Sajnos egy Román többségű városban is lakunk így csak kisebbség vagyunk az egykor magyar többségű városunkban.:(
2014. júl. 14. 23:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
En is szatmarnemetibol koltoztem ki, pont ugy mint te. Igaz en nem pesten lakom hanem pest mellett de valamivel jobb itt ugy erzem. Emberekkel jol kijovok es atlagban az allasok is jobban fizetnek. Na meg tobb lehetoseg is van mint egy olyan kis varosban. De majd igazan akkor fogod meglatni, hogy milyen ha mar kikoltozol.
2015. dec. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!