Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Erdélyi lány vagyok és az...

Erdélyi lány vagyok és az ELTE-n szeretnék anglisztikát tanulni. Mi szükséges ehhez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Erdélyben élek ezért én nem olyan tantárgyakból érettségizek mint ti. Filológia szakon vagyok, ezért nincs se matek, se fizika, se kémia stb. Mi kell ahhoz, hogy oda tudjak felvételizni? Nyelvvizsga szükséges? A honlapon nem találtam ehhez kapcsolódó dolgokat. Előre is köszönöm szépen a segítséget! :)

2014. jún. 21. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
A Felvi.hu oldalon nézz körül.
2014. jún. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. jún. 21. 14:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Addig is, amíg ezt megteszed: mat-fiz-kém nem kell, emelt szintű érettségit kell tenni angolból, de a pontok miatt célszerű még egy tárgyból, magyarból vagy történelemből, vagy francia, spanyol, olasz, latin, német, orosz nyelv valamelyikéből. [link]

[link]

2014. jún. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!