Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik, hogy én nem tudok...

Létezik, hogy én nem tudok elájulni?

Figyelt kérdés

Félre ne értsétek, nincsenek ilyen vágyaim, sőt az ájulás inkább a rémálmaim közt szerepel, csak elgondolkodtam rajta. :D


Volt, hogy tűző napon vastag hosszú ujjú ingben álltam órák hosszat, úgy, hogy előtte nem is ettem. A végére már nem láttam semmit, szédültem, de még akkor is álltam tovább legalább 10 percig, aztán ittam.

Aztán amikor még hülye voltam, volt hogy napokig alig ettem, szédültem, fájt a fejem, minden bajom volt, de nem ájultam el.

Aztán olyan is volt, hogy kb. 5 napig mindent kihánytam egy külföldi nyaralás alkalmával, de már előtte lévő 3-4 napban is csak nagyon keveset ettem betegség miatt. A víz se maradt meg bennem, semmi sem. Akkor is volt, hogy nem láttam, menni se nagyon tudtam, remegett a kezem, egy poharat sem tudtam meg tartani, de akkor sem ájultam el.


Meg úgy alapból rosszullevős vagyok, sokszor szédülök, nem tudok levegő nélküli helyen sokat állni, de elájulni soha nem ájultam el, pedig sok olyan pillanat volt amikor mindenki 'várta', hogy mikor esek össze.


Szóval létezik, hogy én nem tudok elájulni? Vagy lehet, hogy mivel félek az ájulástól ezért a kritikus helyzetekben is 'bebeszélem' magamnak, hogy nem fog megtörténni?


17/L



2014. júl. 15. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Huha, de sok időd van... 37 vagyok, jópár nehéz helyzeten, forró nyáron és betegségen túl, mégsem ájultam el még soha és nem is gondolkodtam rajta, hogy miért nem.
2014. júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan hogy 7 napig egyáltalán nem ettem, mégsem ájultam el.


Szóval szerintem te sem vagy ilyen szempontból különleges, nem mindenki ájul el olyan könnyen.


Ez persze nem azt jelenti hogy egyáltalán ne tudnánk elájulni, csak nyilván nehezebben. Örülj neki :)


19/L

2014. júl. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Félreérthető voltam kicsit, nem tartom ezért különlegesnek magam :D

És nyilván persze fizikailag én is el tudnék ájulni, nem arról van szó, csak hogy mitől lehet, hogy még soha nem történt meg, pedig sokszor voltam már a közelében neki nagyon.

2014. júl. 16. 00:02
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Sosem ájultam el, semmitől. Aztán tavaly mikor vérvételre mentem, és nem is közben, hanem utána, mikor kijöttem, eldőltem. Szerencsére tudtam, hogy mi van (csőlátás, fülzúgás, gyengeségérzés), és egy padra dőltem. Aztán mikor már megint láttam, felhúztam a lábaimat (mire jó az elsősegély :D ). Alacsony a vérnyomásom, és görcsöltem már ájulásközelire magam, de mégis, csak akkor ájultam el. Reméljük többet nem lesz ilyen. Meg veled sem. :)
2014. júl. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Kérdező, inkább örülj annak, hogy erős a tested a vérkeringésed. Az egészség miért probléma??
2014. júl. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!