Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bele lehet halni a szorongásba...

Bele lehet halni a szorongásba, pánik betegségbe vagy csak olyan érzés de semmi sem fog történni és elájulni se lehet tőle?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 28. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
csak ugy érzed. A testednek semmi baja. csak téves információt küld az agyad.
2014. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet belehalni. Egyszer olvastam valahol, hogy kb. annyit tesz a szervezetnek egy pánikroham, mint egy kiadós edzés. (Ez nekem sokat segített a leküzdésében is.)
2014. ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A félrekezelésébe sajnos bele lehet halni.


(Amerikában vezető halálok a gyógyszerek nem kívánt mellékhatása. 30%!!!)


Egyensúlyt kell próbálni találni a terápia előnye / kockázata között.

2014. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Elájulni el lehet, hiszen a pánikkal annyira túl tudod magad "húzni", hogy az agyad leold.

Meghalni már elég nehéz, bár a tünetei kellő mértékben tudnak hasonlítani a szívrohamhoz.


Hogy megnyugtasd magad: Első a szervi kivizsgálás.(EKG, stb) Hidd el, utána a terápia is könnyebb lesz...

2014. ápr. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nikaa11 ***** válasza:

Én is voltam pánik beteg és nem mertem liftbe szállni. A dokim azt mondta,hogy ha beragadnák,annyira bepánikonák,hogy infarktust is kaphatnék,persze ez nem feltétlen de attól függ mennyire kezelt betegről van szó..

és milyen pánikos..

2014. máj. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!