Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha tudnád valakiről, hogy...

Ha tudnád valakiről, hogy bántalmazták és nem szégyenli/titkolja az furcsa?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy már túl van rajta lelkileg és normálisan tudja kezelni a témát. Nyilván nem beszél erről mindenkivel, de ha valaki tudja róla nem aggódik miatta és nem kezeli tabuként.

2014. júl. 17. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ez kb olyan mint nálam a depresszió...amióta vége nem tabu, de amikor benne voltam, csak pár embernek mondtam el...


21F

2014. júl. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De emiatt nem néznétek valakire furcsán? Vagy jobb, ha ezt mások nem tudják?
2014. júl. 17. 16:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Én pontosan így vagyok, de megtanultam kezelni és jól vagyok :)
2014. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
bárcsak én is megtanulnám kezelni :(
2014. júl. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha gondolod nyugodtan rám írhatsz, 3-as vagyok :)
2014. júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
1-es akkor ezek szerint szerencsére már jól vagy, ezt jó hallani. :)
2014. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#1:

miért néznék rá furcsán? mert túltette magát és elmondja?

2014. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#1:

Kedves #6-os igen mondhatni, még 1-2 lépés van a boldogság felé, de már sokkal könnyebb :) ha érdekel a történetem belinkelhetem neked privátban :)

2014. júl. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kicsit kíváncsi vagyok rá :$
2014. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ilyen sok embernek van hasonló problémája. Ha gondolod nekem is elküldheted a történetedet.


# 7

Azért néznének rám furcsán, mert undorítónak fognak tartani vagy lenéznek majd miatta. Vagy mi van, ha tönkreteszi a kapcsolataimat. Nem tudom külső szemmel valaki mit gondolhat/mit érezhet ezzel kapcsolatban, ezért vagyok erre kíváncsi. Most, ha ezt egy ismerősömtől megkérdezném nyilván nem fogja azt mondani nekem, hogy igen megérdemelted biztosan és undorító vagy emiatt. De tudni szeretném, hogy vannak-e olyan emberek, akik máshogy néznének ezután arra a személyre,akiről megtudják.


Tényleg az őszinte vélemények érdekelnének. Valahogy nem okozna különösebb fájdalmat, ha az emberek többsége így reagálna.:D

2014. júl. 17. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!