Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan furcsa, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan furcsa, hogy sportos, helyes pasiként a duci nők jönnek be?

Figyelt kérdés
Sokat sportolok, izmos vagyok. Viszont valamiért a ducibb nők jönnek be, olyan 75-80 kg felettiek. Barátaim, ismerőseim mind furcsállják ezt, nem tudom miért
2014. júl. 14. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert általában a sportos, sportosat választ. A párod nem biztos, hogy értékelni fogja a sportolási idődet, ha ő nem sportol.
2014. júl. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az elvárások miatt egy hasonlóan sportos alkatú hölgyet képzelnek el hozzád.

Ne törődj az elvárásokkal, hogyha Neked a kerekebb nők tetszenek, akkor ilyet válassz.

Amúgy mit jelent Nálad a "ducibb" ?

2014. júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem furcsa:) nekem is ok jonnek be de en nem vagyon sportos:)
2014. júl. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, 80 kg feletti, de attól még rendszeresen (heti 4-5ször) sportolok, tehát egyáltalán nem zavarna hogy te sportolsz :P
2014. júl. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meg milyen már hogy 75 felett valakit ducinak tartasz :D Én 180 centi vagyok, 70 kilósan voltam csontsovány nőként.
2014. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem akarsz küldeni egy képet, hogy mégis mennyire vagy izmos? ;)
2014. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha neked a teltebb lányok tetszenek akkor ne törődj más véleményével. Valószínűleg akkor a kerekebb mellek is jobban vonzanak mint a kisebbek, valoszinuleg ez is közre játszhat!

17/L

2014. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!