Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnak tenni valamit?

Tudnak tenni valamit?

Figyelt kérdés
Ha bemegyek a rendőrségre feljelentek valakit, aki kamufészt csinált rólam a képeimmel és nekem adja ki magát mellé még fenyeget is,ha nem kap képet rólam meztelent, akkor a többi képet mind el küldi az ismerőseimnek. Hülye voltam a kérdés nem is ez :) Hanem, hogy kitudják-e "nyomozni" hogy ki áll ennek a hátterében? a képek meg vannak barátnőmnek átküldött párat az illető, és a fenyegetés is meg van még a beszélgetésünkről.

2014. júl. 17. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudnak. Intézkedj!
2014. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja és kikerült melltartós kép róla pár órája. remélem segítenek és elintézik ezt a szemetet örülök h a fenyegetésére nem küldtem neki képet!
2014. júl. 17. 23:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom nem tesznek semmit, illetve nem is akarnak. Kérd meg pár barátod, hogy jelentse és akkor törlik, bár ettől újra felregisztrálhat. Facebook adminokhoz kéne fordulnod, ők letilthatják, korlátozhatják.
2014. júl. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az van. hogy itt fenyegetés is történt. barátnőm az egyik rendőr ismerősét kérdezte meg aki mondta hogy jelentsük fel. ha nem tennének semmit nyilván nem mondta volna nem? :\
2014. júl. 18. 00:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Meztelen képet kierőszakolni nem fészbúk ügy. Rendőrség a gyógyítója.
2014. júl. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De szerintetek tudnak segíteni? Meztelen képet szerencsére nem rakott fel csak fehérneműs amit le is szedet miután a barátnőmmel beszélt mert előadta hogy azt hiszi a barátnőm,hogy én vagyok az és nincs kamu fészem. Az illető levette de kirakta a úgy hogy a testemet levágta és csak a fejem lett a borítókép. Hamar kitudnák deríteni ki áll ennek a hátterében? Tudnak segíteni? Kicsit félek elmenni, de mindenképp lépni kell :\ mivel bizonyitani is tudom h képeket kért fenyegetett azzal ha nem küldök ez meg az lesz...és a barátnőmnek küldött is képeket rólam az nem érdekes, hogy a barátnőm! Mert én kértem h kérjen h ad-e ha valaki csak úgy kér tőle.. nos küldött képet ami szintén meg van a telóba ez is talán bizonyíték lehet mert ehhez se járultam hozzá, hogy neki átküldje még ha a barátnőm is. Meg tudják azt is csinálni hogy a facebookjába belépnek? ha látják,hogy tényleg én vagyok a képeken?? és ott biztos több beszélgetés is folyik különböző emberekkel . ??
2014. júl. 18. 09:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Mit parázol, hogy mi lesz, hogy lesz? Elmész a rendőrökhöz és elmondod a nyűgödet. Majd megmondják, foglalkoznak-e az ilyesmivel. És igen, vannak lehetőségeik utána járni ki, kicsoda a neten.

legközelebb pedig alaposan válogasd meg, kivel veszed fel a kapcsolatot .

2014. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hibáztam. és sajnos pont olyan állapotomba kapott el... hogy szakitás után ki voltam sokan támadtak a barátaim mellettem voltak de mégis valahogy szar volt minden és ekkor jöt ö és tette a jót.
2014. júl. 18. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!