Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért kell ott keresztbe...

Miért kell ott keresztbe tenni nekem ahol tudnak? Mi az hogy "börtön" egy pala fal a közös szomszéddal?

Figyelt kérdés

Nem szimpik a szomszédok. Ide költöztem de már akkor se tetszettek. Pletykásak, mindenkin csámcsognak, mint az öregasszonyok a falun, mindig itthon vannak, és bármikor dolgoznék a kertben, vagy hűsölnék a teraszon egy jó sör mellett kijönnek bámészkodni!

És mondtam, hogy a "MIND KETTŐNK érdekében hogy kint ülhessünk, zavartalanul, meg magánszféra, mindenki szeretne kicsit otthon egyedül lenni a sok hülyétől megszabadulni..."


És meguntam, és pala falat szeretnék építeni mert a tuja bokor az 2-3 év mire megnő, meg ksizárad, kiég, minden!


És bele kell hogy egyezzenek és jönnek olyan dumával, hogy "jajj! hát az börtön, meg csúnya, meg takarja a napot... A nap másik oldalról süt!


És nem akarnak bele egyezni!


Mégis miért? Mit zavarja őket?

Hogy nem tudnak utána engem bámulni, meg pletykálni rajtam? Ez annyira zavaró lenne az életükben?



2014. jún. 8. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél bambusznádat, és azt rakj a kerítésre.
2014. jún. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
azt hol olvastad, hogy bele kell hogy egyezzenek? a meglevo keritestol 5 centire, a SAJAT telkeden azt csinalsz, amit akarsz. ha nem tetszik, mehetnek a sohivatalba.
2014. jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Én megértelek ,én is utálom a bámészkodó leselkedő szomszédokat, és ezért ugyanígy 2 méteres palakerítést csináltattam. Ezek is képesek voltak családostul kiállni a kertbe és nézni mint a birka,hogy mit csinálok, ahogy valaki jött hozzám ,kifigyelték ,és már szaladtak ki lesni, elegem lett! Csak az a különbség hogy nálam mindet én csináltam mert semmi nem volt előtte ,így beleszólásuk sem lehetett, mert az ő oldalukat is én csináltam meg,ingyen.


Kié az az oldali kerítés? Ha az övék akkor megszabhatják ,hogy mit teszel rá. Akkor mellé kell építeni a te telkedre még egy kerítést,de annyira ,hogy az ő kerítésük javítható maradjon ,szóval egy ember elférjen a kerítések sikátorában. Hülyén fog kinézni de más megoldás nincs.Vagyis a tuja de azt írtad. Ha a te oldali kerítésed akkor nincs beleszólásuk. Vagyis van ,de nem kell vele törődni.

2014. jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyre több az "időskorú" gonosz ember. Nekik már megvan a fix nyugdíj és unatkoznak,kötekednek.Én is benne vagyok,és az Istenhez fordultam segítségül.
2014. okt. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!