Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miét tudnak tenni ebben a...

Miét tudnak tenni ebben a szituációban? Visszatérő, jól jönne a segítség!

Figyelt kérdés

Egy kisebb faluban lakom, ahol nincs senkim. Hosszú lenne leírni miért. A lényeg, hogy nincs és őszintén szólva nem is szeretnék senkit múltbéli dolgok miatt.


A barátom egy még kisebb faluban lakik, ahol annyira összetartóak és jófejek az emberek. Feszt programokat szerveznek, bulikat stb. Imádok ott lenni, jól kijövök mindenkivel. Ott voltam most egy hétig, ahogy hazajöttem, egyből rám tört a letargia, csak a szobámban ülök, nem tudok senkihez kimenni, nem tudok kivel beszélgetni. És annyira szomorú vagyok, mikor akkor buliznak, ha nem vagyok ott, és kimaradok belőle. Féltékeny vagyok a barátomra. Tudom, hogy csúnya dolog és örülnöm kéne neki, hogy jól érzi magát, de nem tudok mit tenni, megőrülök :(


Aki megért, segítsen légyszi! Minden nyáron ez van..


Akit érdekel, priviben leírom, miért nem szeretnék a saját falumból senkit. Egyszerűen nem tudok elszakadni a múlttól.


21L



2014. jún. 12. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem leírhatod privibe.
2014. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is megírhatod!
2014. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is :)
2014. jún. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is :)
2014. jún. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!