Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érezhetem úgy, hogy...

Miért érezhetem úgy, hogy csak egy másik városban tudnám élni az életem?

Figyelt kérdés

Itt ahol lakom, egyáltalán nincs kedvem kimozdulni, nem tudok olyan helyet ahová szívesen mennék. Ha kimegyek az utcára akkor elkezdem kellemetlenül érezni magam.

Viszont úgy vélem, ha egy másik városba költöznék, akkor mintha tiszta lappal nyitnék, nem lennének ilyen problémáim.

Okozhatják ezt a rossz emlékek, illetve a sok ember akikben nem sikerült jó benyomást keltenem?



2014. júl. 18. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem ezt az érzést, én is átéltem, el is költöztem, és részben ott is megmaradt ez az érzés. Mindig úgy érzem máshová vágyom, más lehetőségekre, más emberekre, holott nem bánt senki mégsem érzem igazán jól magam ott ahol vagyok. Nem tudom mi okozhatja, lehet egyszerűen csak az, hogy keresed még a helyed te is a világban. :)
2014. júl. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is éreztem ilyet. De nem költöztem :) Mert valahogy éreztem, hogy ez csak menekülés lenne a problémák elől, és valószínűleg máshol is egy idő után ugyanazok a gondjaim lennének.
2014. júl. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is okozhatja. Van úgy,hogy nem szabad gondolkozni ha megteheted pakolj össze és indulj el bárhová ahova csak szeretnél, mindig van második esély akkor is ha máshol tehetsz szert erre.
2014. júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ezt érzem,nem sokára költözöm... :)

Nem tudok itt élni,nem érzem jól magam,nem tudom pontosan az okát,nem szeretek menni sehová itt ahol most lakom.

Remélem,változik ez a másik városban.

2014. júl. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Születésem óta lakom itt, és unom már, hogy mindig ugyanazt látom, a rég megszokott látvány fogad. Bár lehet csak azért mert nem tetszik eléggé, nem fogott meg benne semmi.

Úgy látszik válogatós vagyok ezen a téren. :)

Nem érzem, hogy ez lenne a fő probléma, ez inkább csak rá tesz egy lapáttal.

2014. júl. 18. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!