Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez mire utalhat, mire tippeltek?

Ez mire utalhat, mire tippeltek?

Figyelt kérdés

Van valaki,akivel gyakran találkozok,és megfigyeltem (az elmúlt pár alkalommal biztosan),hogy gyakran igazgatja magát,a ruháját,gyakran érinti meg a haját,arcát,ilyesmi dolgok.Az is jellmező,hogy ha ülünk,gyakran változtatja a testhelyzetét.Például a haj,ruha igazgatása,vagy érintése utalhat gondolom hiúságra is,de ezeket csak akkor vettem észre az illetőn,mikor ültünk.Szóval nem csinálja ezeket mindig.

Épp ezért a hiúság lehetőségét kizárnám,vagy legalábis abban az értelemben,hogy mindig ilyen lenne.



Persze az ő dolga,meg engem nem zavar,csak kiváncsi lennék,ti mire tippelnétek.


2014. júl. 19. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy zavarban van? én olyankor szoktam ezt csinálni
2014. júl. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
feszélyeztettve érzi magát. Ideges, feszült, ez mind pótcselekvés.Zavarban van. Nem érzi jó magát a társaságodban, valamiért feszült. Lehet hogy, számára kényelmetlen vagy kellemetlen témákról beszélsz vele?
2014. júl. 23. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem érzi jól magát azért feszeng.
2014. júl. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtatok.

Nem szoktunk kellemetlen témákról beszélgetni,ő meg még kicsit bőbeszédűbb is,mint én.Igazából átlagos dolgokról beszélgetünk,meg szokott magától beszélni a munkáiról,az utazásairól,ilyesmikről.Tehát ilyenekről beszélünk.

Szóval nem nagyon személyes témák (legfeljebb elmondja hogy mikor jönnek hozzá a vendégek,vagy hogy honnan jönnek,de ezeket is magától,nem én kérdezem),intim témákról sem esik szó.Ő viszonylag érdeklődő egyébként,alapjában véve egy magabiztos embernek tűnik.Mikor először találkoztunk,akkor is én voltam,aki kicsit félénk volt ,akkor is ő beszélt többet.


Az,hogy zavarban van,azt el tudom képzelni,mert lehet,de szerintem nem emiatt.Szerintetek ha nem ezért (nekem úgy tűnik nem ez lehetne az oka),akkor miért?

2014. júl. 23. 10:15
 5/6 anonim ***** válasza:
ez pótcselekvés. feszült a jelenlétedben.
2014. júl. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tőle kérdezd meg hogy miért csinálja ezeket a dolgokat.
2014. júl. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!