Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik a szerelem...

Szerintetek létezik a szerelem vagy az első látásra szerelem?

Figyelt kérdés

Még csak 18 éves vagyok, de már nagyon régóta kételkedem nem csak az első látásra szerelemben, de már a sima szerelemben is. Nem csak a saját tapasztalatom miatt. Mások kapcsolatának a külső szemlélőjeként is kissé szkeptikus vagyok.

Van valaki aki tényleg tapasztalta már azt az igazi nagy szerelmet első látásra?



2014. júl. 20. 09:14
1 2
 1/17 anonim válasza:
Szerintem fiatal vagy még. Nem a szerelemhez, hanem a tapasztalatokhoz. Elvégre hol van még előtted az élet. :) Másrészt relatív mi a szerelem? Mikor reggel ő az első gondolatod, és este mikor lefekszel, időd nagy részét vele töltenéd, és tervezed vele az életed a jövőd. Sok közös témátok van, az ízlésetek is hasonló, megvan a hullámhossz. Egy rugóra jár az eszetek. És mikor ránézek mosolygok csak, egyszóval eláll a lélegzetem. (ez személyes érzés) Ez megközelíti a szerelmet. :)
2014. júl. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
És igen, első látásra tudtam, hogy Ő kell nekem. :)
2014. júl. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
En nem nagyon hittem az szerelem elso latasra dologban, egeszen addig amig nem talalkoztam a baratommal. Lehet hogy az nem szerelem elso latasra volt, de ahogy megismertem tudtam hogy o kell es 3 nap utan fulig szerelmes voltam
2014. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én 24/F-ként is osztom a kétkedést :/ Két barátnőm volt eddig, de egyikőjükkel sem éreztem azt az igazi átütő erejű nem-tudnék-élni-nélküled varázst, amik a filmekben vannak :S Bizakodó vagyok azért, nem zárom ki a szerelem létezésének lehetőségét.. csak már valahogy egyre kevésbé hiszek benne én is.
2014. júl. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem! Max fellángolás.
2014. júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Létezik, az ismeretségi körömben több példát is tudnék rá mondani. :) Remélem, egyszer én is átélem majd.
2014. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

az a kapcsolat, ami ingatag érzelmekre épül, nem lesz hosszútávú.


nem az a kérdés, hogy létezik e szerelem, hanem hogy létezik e hűség.


már akinek ez a célja. érdemes megismerni magad és bevallani magadnak, ha nem ez a típus vagy.

2014. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
egyébként meg szerelem kérdés, de tűrhetőbb mint a lábfétises idióta.
2014. júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A szeretet olyan dolog, amit nem igazán lehet meghatározni. Emberenként változik, kinek mi a szerelem.

Szerintem a szerelemhez nem elég a külső, meg kell ismerni a kiszemelt személyiségét is.

2014. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Létezik, 14 évesen tapasztaltam, es habár csak par napig láttam akkor a pasit, azóta is minden nap gondolok rá :) pedig már húsz éves vagyok :)
2014. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!