Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hanyszor lattatok gyerekkor...

Ti hanyszor lattatok gyerekkorotokban a szuleiteket sirni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 13:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Többször is az édesanyámat, három nagyon közeli személyt veszítettünk el akik nagy űrt hagytak maguk után.
2013. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Apámat soha. Nem ismertem 6 évvel ezelőttig. De azóta se láttam sírni. Anyukám szintén nem velem lakott, de mindennap láttuk egymást. Őt talán 1-2x. Egy esetre emlékszem nagyon tisztán. Végül, aki nem a szülőm de annak tekintem az a nagymamám (ő nevelt fel), őt többször láttam sírni, de egy kezemen megtudom számolni hányszor.
2013. dec. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kisgyerek koromban egyszer sem, de még a nagyszüleimet sem. Egyetlenegy kivétel volt, mamámat láttam egyszer sírni, nem tudom már mi volt a gond, de nyilván véletlenül láttam meg, nem igazán sírtak előttem, mindig vidámnak, vagy legalábbis nyugodtnak mutatkoztak előttem.
2013. dec. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyámat talán egyszer igazán, amikor annyira fájt a karja hogy létezni nem bírt. Aput pedig soha, a 21 évem alatt, egészen tavaly nyárig amikor az anyukája(nagymama) temetése volt.

21/F

2013. dec. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer sem.
2013. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Apámat soha, édesanyámat kétszer,először akkor amikor elhagyta apám(20év házasság után),másodszorra amikor meghalt a testvére!
2013. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Bennem csak most, felnottkent tudatosult, hogy ha egy szulo mindennap! sir, az nem normalis. Erdekes, mert en igy nottem fel, es termeszetesse valt. (ugy ertem, hogy tudtam, hogy anyukamnak vannak psziches problemai, csak a siras az valahogy ezzel jart. Most jovok ra, hogy ez azert nem altalanos egy gyereknek.)
2013. dec. 16. 13:42
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Apukámat soha.

Anyukámat akkor, amikor 29 évesen rákban meghalt az egypetéjű ikertestvére. Én akkor abból annyit értettem, hogy én orvos leszek, mert nem akarom, hogy az anyukám sírjon, mindenkit meg fogok gyógyítani, akit szeret és beteg :( 6 éves voltam.

2013. dec. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámat eddig talán kétszer láttam sírni.


Apát még soha.


17/F

2013. dec. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Apukámat kb. 4-szer.1.meghalt az apukája,2. összevesztünk mert nem engedett el bulizni és sírva mondta el,hogy higyjem el,hogy nem tudja feldolgozni h már nem az ő pici kislánya vagyok 3.meghalt az anyukája, 4. mikor tudatosult benne,hogy az orvoasok már nem tudnak segíteni rajta és meg fog halni

Édesanyámat többször,de nem sokszor.Apa 6 éven át küzdött a betegségével,szóval abban a 6 évben nem egyszer sírt elkeseredettségében

2013. dec. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!