Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolsz azokról az...

Mit gondolsz azokról az emberekről, akik nem tudják elfogadni, ha valami más? Bármire lehet gondolni, meleg, túlsúlyos, extrém kinézetű. Stb?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 17:30
 1/9 anonim válasza:
96%
Én személy szerint azt sem tudom, hogy miért kell az embereknek a másik életével foglalkozni. Nem mindegy, hogy meleg, kövér vagy éppen más, mint a többi?! Szerintem nagyon rossz elsőre elítélni másokat és nem mellesleg én sem tudok néha napirendre térni egy-két emberen, de mindennek van oka, és ha tudom, hogy nagyon nem normális már amit csinál, vagy ahogy kinéz, akkor utána járok, hogy miért is csinálja azt amit csinál..és azokról akik nem tudják elfogadni mások hibáját, azokról azt gondolom, hogy nézzen tükörbe és ha tökéletes, akkor ítélkezhet, de ahogy elnézem koránt sem "tökéletes" világban élünk..
2014. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Azt gondolom, hogy mindenkinek joga van a véleményéhez...
2014. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Én nem tudom elfogadni azokat akik nem tudnak másokat elfogadni... de ez sem normális, mert őket is el kéne fogadni. :)
2014. júl. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 enkerekelnezest ***** válasza:
94%
azt ,hogy maradi
2014. júl. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem baromira nem érdekelnek. Ahogyan nem érdekel az sem ha valaki kövér, extrém...stb.
2014. júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Keveslik a saját bajukat? Fogalmam sincs, talán így koldulnak "több vagyok" érzést, és sajnos nem veszik észre, mennyire illékony ez így. Nem sikerült még átlátniuk azzal, ami ész helyett pörög bennük, hogy senki nem másokhoz képest valamilyen, hanem ha lerakod a sivatagban, akkor is olyan, és kész. És a változástól, így a fejlődéstől is, úgy rettegnek, mintha legalábbis minden egyes előrelépés után el kéne temetniük a régi önmaguk hulláját. Nem értem őket, hiába szeretném.
2014. júl. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%
#2: A vélemény olyan mint a s*gglyuk.Mindenkinek van de senki sem kíváncsi a másikéra.
2014. júl. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"2: A vélemény olyan mint a s*gglyuk.Mindenkinek van de senki sem kíváncsi a másikéra."


Köszönöm az 1000 éves Facebook "bölcsességet", ó mi den tudósok legékesebben szólója.. Mondjuk attól még, hogy az a véleményem, hogy az ilyen sekélyes hülyéket mint te, nem akarom elfogadni, attól még ebbéli véleményemet nem szoktam hangoztatni, innentől kezdve a csodás kis idézeted okafogyottá válik.

2014. júl. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

A túlsúlyos embereket nem szabadna ösztönözni önmaguk elfogadására.

Igaz,ne azok ítéljék el őket,akik genetikájukból adódóan vékony alkatúak,de nem sportolnak semmit.


A túlsúly sok betegség kockázatát növeli.

2014. júl. 23. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!