Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnál, ha osztályta...

Hogyan reagálnál, ha osztálytalálkozóra egyik volt férfi osztálytársad párjaként egy férfit hozna el?

Figyelt kérdés

Szituáció:

10 éves érettségi találkozó. Kerti parti, mindenki hozza a házastársát, barátját/barátnőjét.

Hogyan reagálnál, mit gondolnál, ha egy meleg pár is megjelenne ezen az eseményen?



2014. júl. 6. 14:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Kicsit meglepne,de nem zavarna. Sőt nekem tetszene is.

Teljes mértékben elfogadnám és nem is zavarna hogy egy férfi mellett találta meg a boldogságot.

:)

2014. júl. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Hát attól függ jóban vagy rosszban voltunk e. De igazából, elsőre meglepne, aztán meg nem érdekelne.
2014. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Csak azok mennek oda akiknek van párjuk?
2014. júl. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Ismerve az osztálytársaimat, félteném őket a reakcióktól. Ahogy általában, ha gúny céltábláivá válnának, egyből mennék segíteni.
2014. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

szerintem egy osztálytalálkozóra ne hozza senki se a párját, nekem is nemrég volt a 10 éves, senki sem hozta, meg én se mennék el a pároméra. Az osztálytalálkozó az osztály tagjaira vonatkozik, nekik vannak közös élményeik, kikkel hogyan buliztak, melyik órán hogy érezték magukat, miket csináltak, stb. Egy kívülállónak ehhez túl sok hozzátennivalója úgyse lenne.

Amúgy, ha mégis megjelenne egy meleg pár, az elején biztos meglepődnék, ha nem számítottam volna rá, de ha a sulis évek alatt is sejthető volt a srácról, hogy a saját neméhez vonzódik, akkor nem lepődnék meg. Szerintem ugyan olyan lennék vele, mint anno, ha jóban voltunk, akkor elbeszélgetek velük, ha korábban se beszéltünk, most azért nem megyek oda hozzá, mert sráccal jött...

Egyébként már van facebook és egyéb portálok, ahonnan le lehet szűrni, ki milyen társaságban mozog a feltöltött képek alapján...

2014. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Náluk ez úgy néz ki, hogy van egy délutánni program, amin csak az osztálytársak vesznek részt és van egy esti "buli" ahová már mindenki hozhatja a párját is (ha akarja).
2014. júl. 6. 14:52
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Ha a Balogh Tomi lenne az (ő tűnt langyinak), akkor annyit mondnaék: BINGO!


Ha másik srác lenne az, akkor azt mondanám: HŰ, AZ ANYÁM KENYERIT!

2014. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
8-as, azt hiszem itt a "hű az anyám kenyerít" szitu áll fenn :D Vagyis nem igazán tudták/sejtették róla a gimis évek alatt, hogy más kapura játszik.
2014. júl. 6. 15:34
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
El se mennék! Örülök, hogy megszabadultam az osztályaimtól, nemhogy találkozzak velük!
2014. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
utolsót osztom :D
2014. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!