Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A melegek többsége miért nem...

A melegek többsége miért nem megy ki ellentüntetni a sok kretén ellen, akik a pride felvonuláson lejáratják a homoszexualitást? Miért csak az identitászavaros fogyatékosokat mutogatják melegként a tv-ben? A melegek többsége nem ilyen.

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 11:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Végre egy normális ember. Köszönöm!
2014. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
A normális melegek nem mennek felvonulni, mert tudják, hogy erre nincs szükség. Nem kell a népet provokálni.. inkább ez egy szégyenfolt számukra, miért kell őket ilyen helyzetbe hozni? Ugyanaz, mint mikor a cigány el megy lopni, ezért az egész cigányságot megutálják, pedig vannak normálisak.
2014. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%
Igazad van, ez a pár magamutogató retardált lejáratja a normális melegeket.
2014. júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%

Igen, azt kellene tisztázni, hogy ez a "melegfelvonulás" igazából nem más, mint pár száz (pár ezer) exhibicionista magamutogatása (nem is biztos, hogy mind meleg/transzvesztita, egyszerűen csak polgárpukkasztani akarnak).

Nem attól lesz pl. meleg pasi valaki, hogy talpig rózsaszínben egy műbránert csókolgat egy kamion platóján, ennek a felvonulásnak már rég semmi köze a szexuális irányultsághoz, csak a botránykeltés a lényeg.

2014. júl. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%

Tényleg a tüntetés lenne a megoldás. Sokak mint én is ez alapján ítél.

Pont emiatt nem tudom elfogadni a melegeket. Mert az ember általában csak azokról tudja hogy meleg, akik ennyire nyilvánvalóvá teszik, és ekkora hangot adnak neki.

Gondolom sok meleggel találkozhattam már, és sokat fogadhattam el, mert nem verte nagy dobra. Velük semmi baj, de ennek tényleg véget kellene vetni.

Ez a felvonulás szégyen. Nem csak a melegeket minősítik vele, hanem minden jóérzésű embert.

2014. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%

- Ők nem kretének, és nem járatják le a homoszexualitást. Van közöttük egy-két kretén, de ha őket nem tudnám tolerálni csak azért, mert nem kedvelem őket, akkor nem várhatnám el a homofób barmoktól sem, hogy engem toleráljanak.


- Nem uniform tömegként tekintek az LGBTQI+ emberekre, hanem egy széles spektrumként, akikben csak az a közös vonás, hogy nem ciszheterók. Ezért nem is gondolnám, hogy aki kimegy a Pride-ra, az engem képvisel.


- A felvonulók jól reprezentálják az LGBTQI+ réteget: csupa ránézésre teljesen átlagos ember, köztük egy-két színesebb figurával. Nincs ezzel semmi gond, ha mindenki ugyanolyan lenne, unalmas lenne a világ.


- Nem akarom a "mocskosb..." skandáló csürhe malmára hajtani a vizet.


- Hiszek a szólás- és gyülekezési szabadságban. Az ellentüntetés számomra kényes műfaj. Szerintem ha mondanivalója van az embernek, azt elmondhatja a saját demonstrációján, nem kell a máséba belerondítani.


Szóval itt egy pár indok, válogass :)


Második kérdésedre a válasz: A kereskedelmi média azért csinálja, amit csinál, mert pénz van belőle. A nép vásári látványosságot akar, a média kiszolgálja ezen igényüket. Ha nem tetszik, nem kell médiát fogyasztani. A saját tévémet már kidobtam, a másét nem dobhatom ki, innentől kezdve sokat nem tehetek az ügyben.

2014. júl. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%
a prideon 2000-3000 ember volt. ennek csak egy része meleg. a többi hetero, voltak ott családok, sok gyerek, stb. és egy-két kivételtől eltekintve senki nem volt provokatív. szóval nem tudom miről beszélsz itt, de amíg nem vagy ott személyesen, nem kéne fröcsögnöd.
2014. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
akármilyen "normális" melegek lennének ott, egy maroknyi náci mindig lenne ott, akik miatt több ezer száz rendőr kell meg kordonok. szóval teljesen mindegy, milyen melegek vannak ott.
2014. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
A normális ember nem foglalkozik azzal, hogy kik hol vonulgatnak, mert a maga dolgával törődik, akkor is ha meleg.
2014. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem a melegek aranyos emberek,nincs semmi bajom velük. De minek kell feltűnősködni így? Nem szeretem a feltűnősködést,akárki csinálja. Eredeti célja a felvonulásnak az empátia erősítése lenne,de pont az ellenkezője történik. Valami más utat kéne keresni az elfogadásért való harchoz,mert a Pride rég elvesztette már ezt a funkcióját.
2014. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!