Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Múzsát keresek. Létezik olyan...

Múzsát keresek. Létezik olyan pasi aki alkalmas erre? Motivál a létezésével. Tiszta a lelke. Izgalmas, egyszerű, normális, megértő. Stb.

Figyelt kérdés

2014. márc. 9. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
a pasik csak szexre alkalmasak, vagy rövid párakpcsolatszerűségekre.
2014. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jelen.
2014. márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elmondod miben nyilvánul meg ezen tulajdonságaid ill. kire hatsz így.
2014. márc. 9. 18:50
 4/13 anonim ***** válasza:
Rád. Természetesen:)
2014. márc. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Rám senki nem hat. Nagyátlagba hányok a pasik lelkivilágátol. Próbálok pozitivumokat keresni de....
2014. márc. 9. 19:00
 6/13 anonim ***** válasza:

"Nagyátlagba hányok a pasik lelkivilágátol."


Én is így vagyok a nők lelkivilágával kapcsolatban.

2014. márc. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Rám senki nem hat. Nagyátlagba hányok a pasik lelkivilágátol. Próbálok pozitivumokat keresni de...."


Halljuk! Ki bántott meg? Ki csalt meg? Ki hagyott el?


Én csak pozitívumból állok:P

2014. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Milyen lányokat ismerhetsz. Bár ha a mai fiatalokra gondolok... Én a 80 éves mamikat szeretem.
2014. márc. 9. 19:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nyisd ki a mesekönyvet, ott lesznek ilyenek! :) Hamupipőke, Csipkerózsika és Hófehérke férjének talán van egy rokona :) Bár Csipkerózsikéknál sanszos lehet a helyzet, mivel a férje elég tutyimutyi lehet, ha egy ha azzal bonyolított a nő ügyeit, hogy alvó nőcik után járkált :D Hamupipőke manuszkája meg cipőket adogat a csajokra. Talán még Hófehérkéék tudnának egy legmegbízhatóbb csávót találni a rokonságukban :D
2014. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jaj! Kihagytam Rafunzent vagy ki a Jó Istent! Az aranyhajút! :) Na az aztán fain kis emberke volt! Hősiesen kérlelte szerelmét, hogy eressze le haját :D
2014. márc. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!