Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elítélendő ha egy 19 éves...

Elítélendő ha egy 19 éves srác azért kondizik már 17 éves kora óta hogy másokat megfélemlítsen és belekössön a kortársaiba akik neveletlenül viselkednek?

Figyelt kérdés
Fekete melegítő együttest és fekete tréning cipőt szoktam hordani, pár mm-esre van vágva a hajam mindezek mellé.
2014. júl. 22. 16:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
53%
Előbb utóbb csúnyán megjárod. De kondi helyett inkább valami bunyóra járj.
2014. júl. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
64%

Nem. Leginkább az apja az, aki elítélendő lehetne, mert az ilyen viselkedés mögött mindig !!! családon belüli traumák vannak, még akkor is, ha az a traumatizáltság "csak" szóbeli vagy érzelmi (pl. folyatos megalázás, lekicsinylés stb.).


Nem kondizni kell kisember, és nem nádpálcás tan'tóbácsit játszani a náladnál kisebbekkel szemben, így leverve rajtuk azt, amit te kapsz apádtól, hanem elmenni egy pszichiáterhez, kicsellóztatni magadból a mocskot, keresni egy jó szakmát vagy szerezni egy jó diplomát ha eszed is akad, és olyan messze elhúzni a fateréktől, hogy a porod se látszódjon.


Különben előbb-utóbb a sitten találod magad, és még csak fel sem fogod, hogy miért.


(Ha pszichiáterhez nincs kedved, merszed vagy akaratod, akkor esetleg a küzdősportokat ajánlom, és nem azért, hogy másokat leverj, hanem azért, hogy magadból kihozd a felszínre a traumatizáltság miatti agressziót.)

2014. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
folyamatos
2014. júl. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
2014. júl. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
majd 1x megkéselnek, azt hordhatod a hólyagodat a testeden kívül.
2014. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

12-es

Nem tudom honnét jött ez a rossz szülői példa, de köze nincs ehhez az egészhez a családi háttérnek. Biztos vannak olyanok akik másokon verik le amit kaptak, én nem vagyok ilyen.

2014. júl. 22. 20:12
 17/22 anonim válasza:

Nem akarsz rendőrnek menni?


Ha már ilyen nagy az igazságérzeted :D


Valamilyen szinten egyetértek veled, mert engem is idegesítenek a nem törődöm emberek...


Viszont túl veszélyes, nem éri meg néhány eldobált szotyihéj, széttört üveg miatt az életedet kockáztatni...

Ha egyszer jól hátba szúrnak, hiába volt a sok kondi.



-Ha valamilyen hasonló viselkedést látnék valakitől az utcán, azt gondolnám, hogy vmilyen dühkezelési problémái vannak az illetőnek, túl könnyen felhúzza magát apróságokon.-

2014. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Érdekelne, hogy a szüleid tudnak-e erről, és ha igen akkor mit szólnak hozzá?
2014. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Ne játszd az igazságosztót, mert megjárhatod!"másokat megfélemlítsen és belekössön kortársaiba" Ez már önmagában sem egy jó húzás. Nem vagy különb náluk és én is azt mondom, hogy a háttérben megbújik valami abnormitás, látogass meg a dilidokit, még nem késő.
2014. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Egyszer valóban megjárhatod, ha pl tegyük fel oda mész valakihez akiről később kiderül hogy van 5-6 gyúrós haverja, azért így már nem sokra mennél.

Azt javaslom kezdj el mellé valami küzdősportot hogy ha védened kell magad meg tudd tenni.

2014. júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!