Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám Őt megtalálni?...

Hogy tudnám Őt megtalálni? Ennyi információ elég ahhoz, hogy a nevét kikutassam, vagy kinyomoztassam valakivel? Akár olyannal is, aki ilyennel foglalkozik.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mikor mentünk Bulgáriába repülővel, láttam egy fiút, aki rögtön ellopta a szívem. Nos, innentől elég komplikált a dolog.. Annyit tudok róla, hogy a Liszt Ferenc repülőtérről utazott Wizz Air géppel Burgasra. Június 26.-án, körülbelül délután 2 óra körül szállt fel a gépre. Azt nem tudom pontosan, hogy melyik hotelben volt, de vissza szintén ugyanazzal a géppel jöttünk, Burgasból 15:20-kor indult a gép a Liszt Ferenc B-be.

Van róla képem is, néhány titokképet ellőttem róla a repülőtéren. 2 oldalt fel van nyírva a haja, nagyon picit duci, de feszes teste van, a bal lábszárán egy üvőltő farkas van fekete színnel tetoválva. Csak azért adok egy kia személyleírást, hogy hátha ismerős valakinek ezek alapján. A baj még annyi, hogy barátnője van, én viszont meleg vagyok. Igazából semmi komolyat nem szeretnék, csak Facebookon megkeresnu, hogy többet tudjak róla. Azt sem tudom pontosan, hogy magyar állampolgár-e, ugyanis az All Passorts részhez álltak, miután leszálltunk, nem az EUshoz. De ettől még lehetnek magyarok. Tudom, hogy kicsit mániákusnak hangzik, de nagyon nagyon megtetszett, már rég éreztem ilyet. Valaki tudna segíteni, hogy mihez kezdjek? Előre is köszönöm!



2014. júl. 3. 18:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
51%
Szegény gyerek... Remélem nem találod meg... Milyen ciki lenne már neki h egy bu zi akarja megtalálni és fotózgatja.
2014. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Az elsőnek igaza van. Én azért remélem, hogy megtalálod, hátha összever a fotók miatt:)
2014. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Aranyom, majd akkor bu zizhatsz, ha átélted mindazt, amit én. Eltérek a témától, de nem nagyin taglalnám, milyen lehet nap mint nap mentális betegséggel élni. Ha minden nap egy véres küzdelem, és most nem annyiról beszélek, hogy "Jaj, szegény tini rosszkedvű, biztosan depressziós". Depressziónál egy pöppet komolyab dologról van szó. Ha évek óta küzdesz szorongással és személyiségzavarral, akkor joggal b uziz hatsz.. Tudod, próbálok kapaszkodni mindembe, ami egy pici időrw visszaránt a normális életérzésbe.
2014. júl. 3. 18:27
 4/19 anonim ***** válasza:
66%

Csak hogy tudd, ezért bilincs jár :)

Más ember tudta nélkül / engedélye nélkül tilos fotózni.

2014. júl. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Az a normális életérzés, hogy fiú létedre a p.csre buksz, és egy másik férfit próbálsz felkutatni, akiről képeket is készítettél titokban? Értem.
2014. júl. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%
Belinkeled azt a képet?
2014. júl. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%
Ha benne van a rendőrség adatbázisában akkor valószínűleg kép alapján megtalálod, de ehhez kéne kód a rendszerhez és valószínűleg nem nagyon örülnél ha ott lenne azok az emberek között. Arra ne nagyon számíts, hogy ezen az oldalon bárki megírja neked, hogy ismeri, mivel amint tapasztalhatod elég sok a homofóbiás. + annak is kevés az esélye, hogy fenn legyen itt egy ismerőse, pláne, ha nem is magyar. Sajnos nagyon kicsi a valószínűsége, hogy ráakadsz, de remélem valahogy boldogulsz.
2014. júl. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, utolsó válaszoló. :)

Az előttinek, ha majd tudom, privátba átküldöm.

2014. júl. 3. 18:59
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Szia kedves valaki! A sok homofób, mások érzéseit figyelembe nem vevő, az empátia szót gondolom még soha nem hallott emberek válaszát ne is vedd figyelembe. Mivel a repülőn nem csak ő volt... ezért kit érdekel h képet készítettél róla. Barátaid biztos lesznek, jó képű heterók is ;) de ismeretlenként, főleg h csak egyszer láttad, örülj neki, hogy megélted a pillanatot, és engedd el. Hisz reális esélye nem sok van, hogy közelebb kerüljetek egymáshoz. Amúgy most mér baj, ha egy meleg fiú megnéz egy másik fiút?? Semmi. És ahogy mondtad, meleg vagy, nem bu*zi (a plebsznek sajnos ugyanaz, ahogy a barát és a haver szó között sem látják a különbséget), és csak a média által felfújt "hülye rózsaszín tangában kamionon ugráló identitászavaros bu*zit" látják maguk előtt... (semmi baj velük sem, hisz emberek, de ez már lehet patológia) ne is várd, hogy megértse az ilyen, milyen amikor fiúként egy másik fiúért dobban meg a szíved. Elég ha elfogadna, de nem fog, mert tükörbe sem mer nézni, és saját magával sincs kibékülve, ezért foglalkozik mással, maga helyett...


Igen, én is meleg vagyok, nem bu*zi, és egy pöppet sem értéktelenebb, állítom lelkiismeretesebb orvos leszek, mint az átlag.


Szóval fel a fejjel, nem vagy te mentálisan beteg, csak szeretreéhes és magányos... és kishazánk nem az a toleráns közösség, hogy ezt nyíltan vállald. De ha magaddal teljesen megbékéltél, és nem foglalkozol azzal, h az ismeretlen akárki mit gondol rólad, vagy a barátaid, szüleid, testvéred,akkor leszel igazán felszabadult. Aki ismer, eddig is ismert, és ugyanaz maradsz, aki voltál, semmin nem fog változtatni, a tény, ami nem divat, nem hőzöngés... nem jó, vagy rossz, hanem van, és Te vagy az is! Aki emiatt kerül téged, ne bánkódj, nem illett bele a világodba, és csak őt minősíti... és veszít egy értékes embert, legyen az ő baja!


Fel a fejjel cimbora, minden rendben van!

2014. júl. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Igen, én is meleg vagyok,"


2-3 mondat után egyértelmű volt...

2014. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!