Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A legszívesebben meghalnék...

A legszívesebben meghalnék mert nekem semmi értelme az életemnek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig még egy fiú sem szeretett belém. Randizáskor is csak egy párszor találkoztunk. Volt olyan aki azzal koptatott le hogy én túl jó vagyok hozzá, mert amúgy kedves és aranyos vagyok, ő meg nem ilyen. Mindegyik csak sz*rik rám, hiába a kedvesség és a megértés. Pedig elhihetitek hogy randik alatt igyekszem a kedvesebb énemet bemutatni.Már többször jártam rosszul fiú ügyekben. Nem akarok egyedül élni örök életemre, és nem akarok vénkisasszony maradni, már így is öreg vagyok. Akkor inkább a halált választom. Egy 22 éves lány
2014. júl. 22. 19:02
 1/9 anonim válasza:
Tarts ki! Az elet nem konnyu...majd talalsz valakit:)
2014. júl. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Legyél "rosszkislány"! Ők menőbbek.
2014. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23 éves vagyok, nekem is volt több kudarcom, a legutóbbi pl együtt voltam egy 31 éves férfivel, együtt laktunk már és "szép nap" kiderült, hogy 40 éves, feleséggel és gyerekkel. Tovább kell próbálkozni, vannak olyan ismerőseim, akik 30 évesen találtak párt. Soha nem szabad feladni!
2014. júl. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól lesz értelme az életednek, hogy van egy pasid? Ugyan már. Azért vannak más dolgok is a világon, kezdj el mással foglalkozni és hidd el, akkor fogsz találkozni azzal a férfival, akivel boldog lehetsz. Aki túl sokat kattog a párkapcsolati sikertelenségein az sosem talál párt, rengeteg ilyen ismerősöm van.
2014. júl. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb mindenki megtalálja a párját ne keseregj. Ennyit nem ér egy fiú sem. Keress hobbit aki a fiúk után kesereg az messziről látszik.
2014. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ugyanígy vagyok és már nagyon unom. Mindenki boldog körülöttem, csak én nem.

24 L

2014. júl. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Képnélkül nem tudok mmit mondani.
2014. júl. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy el vagy keseredve, és szeretnéd, hogy legyen valaki, aki szeret és elfogad téged, de egyrészt 22 évesen egyáltalán nem vagy még öreg, másrészt bár nyilvánvalóan mindenkinek célja, hogy párja, családja legyen, nem ez az egyetlen értelme az életnek. Keress magadnak célokat, aztán valósítsd meg őket, csináld azt, amit szeretsz, vagy keress új dolgokat, hobbikat, amiket szerethetsz. Aztán idővel találsz majd valakit, aki szeret, de addig is éld az életed, és érezd jól magad! :)
2014. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Alapból nem jönnék össze olyan csajjal, akinek az élete központja, hogy legyen valaki mellette.


Aki nem tud boldog lenni egyedül, az akkor sem lesz boldog ha van mellette valaki.



Amúgy meg, ahogy Rambó mondta:


"Élj hiába, vagy haj meg, hogyha kell"

2014. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!