Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van értelme egyáltalán így...

Van értelme egyáltalán így élnem? Legszívesebben öngyilkos lennék!

Figyelt kérdés
Azt mondják rám,h furcsa,összeférhetetlen vagyok, nem lehet velem normálisan beszélgetni,senki sem akar velem lenni,velem barátkozni. Ráadásul igénytelen és elhanyagolt vagyok,nincs önbizalmam,halkan beszélek,túl szótlan vagyok. Elegem van ebből! :'(((
2010. febr. 2. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor változtass rajta! Helyetted senki nem fogja megtenni. Mit értesz az alatt, hogy igénytelen?
2010. febr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval, változtass, ha tudod mit akarsz és mit nem, máris van egy alapod ahonnan elindulhatsz. Nehéz lesz, de megpróbálhatnád.
2010. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Velem is ez van, kérdező. És én is így érzek emiatt, ahogy te.
2010. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi hiba van benned,akkor tessék nem nyávogni,és nem azon törni a fejed,hogy miként legyél öngyilkos,hanem TESSÉK VÁLTOZTATNI AZ ÉLETEDEN!!A saját életedet csak te tudod megváltoztatni,átalakítani...Helyetted más nem tudja megtenni...Ha erre sem vagy képes akkor csak sírdogálj tovább nyugodtan,és tűrd tovább a megalázásokat!
2010. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Először is, a furcsa, nem mindig jelent rosszat. Másodszor; szeretsz ilyen lenni? Értem itt például az említett igénytelenségre. Mert ha igen, akkor hiába minden, de ha nem, akkor nem értem mért vagy még is az. Nincs előírva.

Egyébként te igazából ilyen vagy? (szótlan, visszahúzódó, félénk) Vagy csak félsz mások előtt megnyílni?

Mert ha az utóbbi, akkor csak egy belső elhatározás kell, hogy; márpedig én kimutatom/megmutatom milyen is vagyok igazából, és kész. Nem kell drasztikusan egy nagyszájú csajjá/fiúvá(?) válnod, de lassan ereszd ki a hangod, és mutasd meg milyen vagy. =)

Az önbizalom... Hát az talán itt a legnagyobb gond. Keress magadban olyan tulajdonságokat (lehet ez külső és belső is egyaránt) amit szeretsz magadban, és mások is szeretnek.

A halálra pedig ne gondolj. Inkább élvezd ki az életet amíg lehet. Szar az élet, ez köztudott (xD), de lehet jó is, ha a saját világod azzá alakítod. :D

Hidd el, csak akarat kell, és kitartás. Nekem például a zene nagyon sok erőt ad. Maga a zene is, de inkább a dalszöveg. Nem tudom milyen stílusú zenéket hallgatsz, de nálam a rock ill. metál vált be. =) Mert pár évvel ezelőtt kb. én is olyan voltam, mint amilyen te. =)


Remélem segítettem valamennyit. =)

2010. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kérdező és a 20:21-es nincs egyedül... Gyarapítanám a tábort.
2010. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ez a leírás rám is illik, csak én nem vagyok igazából igénytelen csak annak tűnök, mert hiába kezelem a bőrhibáimat sajnos nem segít semmi és már emiatt is ápolatlannak tűnök (meg a hajam is egy katasztrófa ) :S

DE!! Én soha nem lennék öngyilkos, én mindig elképzelem, hogy milyen leszek majd... Pl most elhatároztam, ha betöltöm a 18-at elmegyek éjszakai árufeltöltőnek, akkor lesz pénzem új ruhákat venni, elmenni kozmetikushoz, fodrászhoz, tehát nem nézek ki igénytelenül és akkor már jól érzem magamat majd, ha szép leszek, akkor majd lesz önbizalmam, nem leszek olyan visszahúzódó.... :))

Szerintem gondolkozz te is az hogyan változtathatnál!!

2010. febr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minek változtatni? Menj a saját fejed után, hallgass meg másokat, de arról beszélj, ami téged foglalkoztat és ne akarj másoknak megfelelni. Egyébként meg a legrosszabb amit tehetsz, hogy olyan emberek véleményére adsz, akik szerint hülye vagy, mert nem értik amit mondani akarsz.
2010. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!