Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Apakomplexussal kapcsolatos...

Apakomplexussal kapcsolatos történetek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 23. 00:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Nemrég azt álmodtam hogy egy sörhasú suttyó,de azért meleg tekintetű mackós ember ölében ültem,de vele szemben,tehát átölelve a lábaimat hátul lelógatva.

Romantikus hangulatú volt az egész álom,és arra is emlékszem hogy ennek az embernek több hozzá hasonló barátja is engem nézett,és tapsoltak meg füttyentettek hogy összejött neki egy ilyen fiatal lány.


A legijesztőbb az egészben az volt,hogy azt éreztem, imponált a barátai elismerése és jól esett hogy romantikusan,szerelmesen és talán még erotikusan is átölelhettem (akár csak álmomban is ) ezt az embert.


Nem ilyen típusú apám van,de úgy gondolom az álomnak köze van az apakomlexushoz.


Azt hiszem Freudnak van egy olyan állítása hogy tulajdonképpen vonzódunk a saját szüleinkhez és az o mintájukra választunk tudat alatt párt.Vagy valami ilyesmi,de utána nézek.

2014. júl. 23. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!