Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyermekkorom óta visszatérő...

Gyermekkorom óta visszatérő álom, de miért és mit jelent?

Figyelt kérdés
Kisgyermekkoromban sokszor arról álmodtam,hogy egy többemeletes régi kastélyban/villában vagyok ismert és ismeretlen emberekkel,Az első ilyen típusú álmom óta mindig kiegészűlt 1-1 darabbal az egész.Egy mozdulatlan balerína az egyik szobában,valami ami folyton követ,Egy vörös hajú lány,és egy kövér srác.Mit jelent ez?

2013. aug. 3. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
44%
tudod az almok sok mindenre adhatnak magyarazatot. eloszor is szerintem keress ra kulon kulon, hogya kastely, a voros, haj, a kislany stb. miket jelentenek.. aztan ha sokszor ez ter vissza es vannak ott ismeretlen emberek, lehet hogy elozo eleted kepei jelennek meg :) de az is lehet, hogy a jovoben fogsz veluk talalkozni :) attol fugg hogy te milyen alakban vagy jelen az almodba :) de lehet hogy az almod terelni akar egy osvenyre amin jarnod kell, erdemes az uj kiegeszulesekre figyelni ;) remelem tudtam segiteni neked :)
2013. aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az álmok a múltban átélt, olvasott, hallott, filmen látott, esetleg elképzelt események egyvelege. Jelentést, jövőbeni előrejelzést kár keresni bennük. Vannak ugyan álmoskönyvek, de azokat is csak emberek írták, akik hittek benne.
2013. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!