Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy verekedjek egy nálam...

Hogy verekedjek egy nálam erősebb emberrel?

Figyelt kérdés
Van egy fiú 17 éves (én 14 vagyok) csak a focipályán szoktunk találkozni (szoktunk párszor focizni a haverokkal) tegnap is ezt csináltuk és odajön hozzánk h had szájon már be. Ok gyere egyszer csak elkezdett beszólogatni megy ilyenek én erre alárúgtam és ezen még jobban felhúzta magát. Mikor már mentünk haza odajön hozzám h ha még egyszer ilyen nagy lesz a pofám biztos nekem jön. Most pedig tanácsokat kérnék (minél többet)ha előfordulna hogy tudnék esetleg egy verekedésből jól kikerülni talán nyerni. csak értelmes válaszokat szeretnék előre is köszönöm
2014. júl. 24. 20:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Üss gyengepontokra. Torok, pénisz, alhas. Ha az állát megütöd alulról akkor pedig elájul.
2014. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Egy verekedési helyzetből úgy tudsz a legjobban kijönni, ha sikerül elkerülnöd a verekedést. Ha ez nem lehetséges, gyakorlat nélkül csak a szerencsében bízhatsz. Hiába akarod az előttem szóló által említett helyeket eltalálni, ha a másik úgy ledarál, hogy meg sem bírod ütni.
2014. júl. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2. válaszoló akkor mit csináljak? nem tartom valószínűnek h elkerülhető lenne a verekedés
2014. júl. 24. 21:23
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

A tökét ne bántsd, az mindenhogyan etikátlan lenne! Más gyenge pontokra mehetsz. ... nyak, fültő, szem ... ja és alapszabály, hogy utcai harcban, nem ütünk ököllel (ha csak nem vagy profi boxoló). Gyenge a csuklód és nem tudsz vele nagy erőt kifejteni és könnyen eltörheted a kézfejedet. Üss a tenyered aljával, vagy tenyér éllel, az sokkal erősebb és biztonságosabb! Továbbá harcban nagyon fontos, hogy ne hagyd levegőhöz jutni a másikat, egyszerűen el kell sodorni, folyamatosan támadni kell, nem szabad hagyni, hogy kizökkentsen, addig üsd, amíg mozog ... utána lehet gondolkodni, de addig nem. Ha gondolkodsz, sebezhetővé válsz.


Kérj meg egy nálad nagyobb barátot, vagy rokont, akit nem zavar ha kap pár ütést és gyakoroljatok együtt. Minimális gyakorlat is nagyon sokat számít. Ha ilyen nincs, akkor járj el valami küzdősportos edzésre!

2014. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Firedoom ***** válasza:
Ha o az erosebb legyel te a gyorsabb! Ne egy helyben pattogj egesz vegig, hanem jobra ballra mozogj, terj ki az uresei elol aztan rugjad lengobordan vagy ossed arcon. Ha elvesziti a fejet, de te nem akkor nyert ugyed van, de akkor lehetoleg ne kerulj a keze koze, olyankor a legegyszerubb gancsal el lehet intezni. Vagy ird meg hol laksz es lerendezem a fickot ;)
2014. júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Rám hallgass:talpaddal rúgd meg jó erõsen a térdkalácsát, lehetõleg oldalirányból. Ha ezen túl vagy, onnantól kezdve azt csinálsz vele amit akarsz.
2014. júl. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Firedoom ***** válasza:
Azert megjegyeznem ha eltorod akkor borton
2014. júl. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem akarok benne maradandó károkat tenni (a fejében már van elég)sem börtönbe nem akarok kerülni de ez az egész nagyon kis mértékben múlik rajtam ő dönti el hogy beszólogat és nekem jön vagy nem.
2014. júl. 25. 12:38
 9/15 anonim ***** válasza:
ha önvédelem és eltöröd a kezét közben az életbe nem kerülsz börtönbe...
2014. júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 gebasz1 ***** válasza:
Nyomd ki a szemét,szaggasd le a heréjét,de ha lehet a közeljövőbben kerüld a szabálytalankodást és idővel elfelejti.
2014. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!