Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történik egy emberrel...

Mi történik egy emberrel amiután meghal?

Figyelt kérdés
gyakran jut eszembe, hogy vajon egy ember halála után. De úgy értem,hogy mit csinál, én például úgy képzelem, hogy csak egyhangú sötétséget lát, de mi az igazság, mi történik?
2014. jún. 11. 15:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pontosabb lenne a kérdésed, ha leírnád, fizikai, vagy spirituális szempontból érdekel-e.
2014. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnos az igazságot majd akkor tudjuk meg, ha meghalunk, vannak ugyan beszámolók azoktól, akik "visszatértek a halálból", de ki tudja, hogy valóságos élmény volt-e, vagy csak az agy játéka.
2014. jún. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
spirituális szempontból kérem, de nincsenek elméletek, elképzelések se?
2014. jún. 11. 15:47
 4/12 anonim ***** válasza:
Mivel az agy leáll, nem fogod fel a halált. Mikor elalszol, akkor se tudod hogy elaludtál. Így nem tudod hogy halott vagy mert nincs tudatod.
2014. jún. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az élet után pont olyan lesz, mint előtte. Nem más.
2014. jún. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
azt én értem, de a halál magyarul olyan mint az élet? vagy mit látunk, hogy felmegyünk a mennyekbe? olyan lesz mint egy álom?
2014. jún. 11. 15:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Elméletek, elképzelések vannak, sokféle, van vallási, ezotérikus, stb.,de te az igazságot kérdezted, azt pedig senki nem tudja.
2014. jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem fogod fel a halált, szerintem abszurd feltételezés. Mint ahogyan az is, hogy megszűnsz létezni, vagy épp sem. Mivel nem tudhatjuk, így bármit mondunk, ugyanannyi valószínűsége van az összes elméletnek, azt gondolom. 17/f
2014. jún. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

azt én értem, de a halál magyarul olyan mint az élet?


Nem érted. Nem leszel. Sem mennyekben, sem pokolban. Egy darabig oszlásnak indult szövetek, rothadt hús, csontok. Később már csak csontok.

2014. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ugyanazt folytatjuk, amit már egyszer elkezdtünk, de az élet félbeszakított...
2014. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!