Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért néznek ki a mai 12 éves...

Miért néznek ki a mai 12 éves lányok mint a k*rvák?

Figyelt kérdés

2014. júl. 26. 23:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen szükséges az általánosítás, de a fő oka egyértelműen a (jó barátunk) média. Ezt látják mindenhol. Főleg a dósafannykás askfm-en, facebookon, és ez a menő egymás közt.


Ebben a torz társadalmi rendszerben mit vársz?:D

2014. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem néznek ki úgy, csak egy vizuálisan hangos vékony réteg...
2014. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mert ez a "divat" szerintük.. de nem csak ök ilyenek
2014. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
nem neznek ugy ki.
2014. júl. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%

Nem kell általánítani! Az én lányom 16 és fél, és rendes lány, eszerint is öltözködik és viselkedik.

szerintem csak azok a lányok néznek ki k...nak, akik valóban azok, vagy annak készülnek.

amúgy nincsenek megelégedve az életükkel, ki akarnak törni, de sajnos csak ezt a kiutat látják, mert máshoz nem értenek.😢

2014. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert ez a divat, de nem csak a 12 évesek, sokkal idősebb lányok között is vannak ilyenek....egyre több... A neten, facebookon mindenhol azt lehet látni, hogy a segg illetve mellkidobós lányok, a menők, őket "szeretik" a legtöbben meg népszerűek és az összes ilyen akar lenni. Persze, egymás között is osztják a hasonló bölcsességeket, cikizik, bántják egymást. Akik a kur\/ás kategóriába tartoznak pedig sokszor lenézik a normális lányokat, beképzeltek és nagyon büszkék magukra holott nem igazán van mire. Főleg a lányok, akik a 6. converse meg garage meg mit tudom én milyen márkás cuccokat veszik meg anyuci, apuci pénzén. Bele lehet magyarázni ilyeneket, hogy elhanyagolják őket meg szeretethiányosak, nem foglalkoznak velük, de szerintem már abszolút nem erről van szó.... Meg már nem csak a butább tinilányok ilyenek, a legtöbb ilyen ismerősöm minimum négyes tanuló, de van több kitűnő is. Persze, nem lehet általánosítani, vannak kivételek, de én így látom magam körül.
2014. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Ne általánosítsatok!! Én sem nézek ki k.rvànak!! És az osztálytársaim nagy része sem!! Van néhány, de ők sem durván, csak az átlagnál egy kicsit rövidebb rövidnadrág, stb. De ők nem annyira menők, nálunk ha okos vagy, az nagyobb dicsőség. Nem tudom, ti hol éltek, milyen világban. Nálunk még normális minden.


11 (mindjárt 12) /L

2014. júl. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Ne általánosíts!

Én 12 éves vagyok. Nem mondanám magam k*rvának! Akiket ismerek sem azok..

Nem kell leszólni minden 12 évest!

2014. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Bocsáss meg, nem bántásból mondom, de mindig az mondják, hogy a 12 évesek k*rvák, de ha kimész az utcára, nagyon kevésszer találkozol ilyennel. Csupán annyi az egész, hogy látsz egy képet, amin egy agyonsminkelt 12 éves csajszi van, és akkor mindenki fejében az marad meg, hogy az összes kis csaj az. Én sem néztem ki annak, sőt, én élőben még sosem láttam ilyet.
2014. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én pedig sajnos azt vettem észre,hogy egyre több a ribis lány a 12-13 évesek között.Úgy öltöznek,sminkelnek(különben is,mi a túrónak sminkel egy 12 éves kislány?:O),hogy az már a nevetség kategóriába tartozik.Én most kezdtem a 10.-et,20 lányból 18 tud normálisan öltözni,fele-fele arányba vannak,akik sminkelnek(minimálisan) és nem sminkelnek.
2014. okt. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!