Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha utazok tömegközlekedési...

Ha utazok tömegközlekedési eszközön akkor a lányok miért nem néznek rám, hanem elfelé fordulnak? De vannak akik rámnéznek többször is?

Figyelt kérdés
Szóval a lányok nem nagyon néznek rám pedig én figyelem őket,vannak olyan lányok akik viszont rámneznek tobbszor is csak az olyan kevesebb. Miért nem néznek a lányok engem,viszont akik néznek többször ők miért néznek?

2014. júl. 12. 16:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Lehagytam: 31/F vagyok.
2014. júl. 12. 16:59
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
31/f ilyen kérdéssel? :O ha ez komoly nagyon gyorsan bújj el...
2014. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azok néznek, akiknek bejössz, és azok nem, akiknek nem vagy az esetük, ezért kerülik a szemkontaktust, nehogy félreértsd.
2014. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A korodnál nem cserélted fel a számjegyeket?

A tömegközlekedésen meg kevés ember nézeget másokat. Jajj!

2014. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sokukat zavarhat hogy figyeled (bámulod) őket, ezért kerülik a szemkontaktust inkább, mások meg valszeg azért néznek hogy mi a francért figyeled őket.
2014. júl. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem kéne másokat bámulni, mert nagyon zavaró dolog. Még akkor sem bámulok pasikat ha tetszenek... annyira gáz mikor leülök a metrón is és szembe ülők bámulnak rám... nem tudom hova nézzek már.
2014. júl. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk én sosem értettem ezt a "bámuljunk szótlanul magunk elé" mentalitást a magyarországi tömegközlekedési eszközökön. Utaztam sokat spanyoloknál, olaszoknál, és szinte mindenhol beszélgetésbe elegyednek, akik egymás közelébe kerülnek. Csak nálunk divat, hogy zavaró tereptárgyként tekintetnek egymásra az emberek.
2014. júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző: mert a déli népek másként állnak ehhez, mint az északabbra élők. Próbálj meg mondjuk Svédországban bámulni valakire. Finnországban még a másik ablakára, kertjére sem nézegetnek az emberek. Mások a szokások, másképp mérik az intim szféra távolságát. Szóval, nem, ez nem magyar mentalitás.

Kérdező: azzal kell szemkontaktust tartani, aki reagál rá, és még vissza is mosolyog. Akit szemmel láthatóan zavar a szemezés, azt hagyni kell...

2014. júl. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha Finnországban tényleg így van, akkor pakolok és indulok.
2014. júl. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!