Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek miert van az hogy...

Szerintetek miert van az hogy valakinek senki nem jon ossze?

Figyelt kérdés
Se kapcsolat se munka, es meg hasonlo gondok. Mar kedvem sincs semmihez ugy erzem nincs ertelme az eletemnek.
2014. júl. 27. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
F. tudja.
2014. júl. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert életképtelen. Én is az vagyok. Minden ismerősöm halad valahová az életben, én megragadtam egy helyben már évek óta.
2014. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor jön össze valami, ha kezdeményezel, nem csak várod, hogy a sült galamb a szádba repüljön. Pénz, nők, siker vagy akár egy izmos test. Mind csak elhatározás kérdése. Ha elhatározod, hogy neked kell egy jó állás, akkor addig úgysem nyugszol amíg meg nem szerzed! Legyél kitartó!
2014. júl. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress drága és talàlsz. Nincs olyan hogy lehetetlen. Én fiatal vagyok úgyhogy nagy az optimizmusom. De azért ténylegesen állíthatom hogy mindent meg lehet oldani. És lehet csak annyi a gond hogy nagy az egyhangúság. Bármi a gond az ellentétben van a megoldás. ;)
2014. júl. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!