Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltok szabadidőtökben?

Mit csináltok szabadidőtökben?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Ha nincs vmi program (strandolás, tábor, vagy elmenni vhova...), egy két nap után nagyon unni kezdem magam. Rengeteg mindent csinálok, kifestem a lakást, a saját falamra még virágokat is festek, futni megyek a kutyával, sütök...de ha nem megyek el itthonról, ez mind kevés.

Mit szoktatok csinálni általában?


2014. júl. 27. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
a szerelmi életemet bonyolítom, ami után aztán egy hétig van feladatom, h kibékítsem a párom
2014. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerelmemtől elég messze lakok, így inkább vidámak vagyunk, amikor beszélünk, vagy találkozunk :)
2014. júl. 27. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
én is drágám (1200 km), épp ezért játszadozok vele
2014. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:/
2014. júl. 27. 21:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Olvasok, netezek, sudokuzok, sakkozok a számítógéppel, fotózni megyek (ha ki kívánkozok), Bibliát olvasok, tévézek, tanulok, az
2014. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
... az Info Rádiót hallgatom.
2014. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

ezek nekem is megvannak, vagy legalabbis hasonlók...

inkább kimozdulós programra gondolok, azokból van egy kis hiányom :)

2014. júl. 30. 02:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!