Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha bejelölnek titeket facebook...

Ha bejelölnek titeket facebook-on, akkor ti írtok először, miután visszajelölitek az illetőt, vagy megvárjátok, amíg ő "kezdeményez"?

Figyelt kérdés
Bárminemű előzmény nélküli, kvázi spontán jelölésekre gondolok.

2014. júl. 28. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
idegeneket visszaigazolsz?! vagy mi?
2014. júl. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha valaki bejelöl - mint ahogy valaki ma tette épp - közös ismerős nélkül, tehát nem tudom hová rakni, hogy volt kolléga, iskolatárs vagy ki lehet, akkor MIELŐTT visszajelölöm írok neki udvariasan, hogy bocs, nem tudlak hová tenni, segítenél, hogy honnan ismerjük egymást?


Volt aki visszaírt, hogy ő XY és már a másik profilján beszélgettünk (ez csak valami baráti köre vagy mi), így visszajelöltem.

De volt olyan, aki csak bókolt, meg hogy ismerkedni szeretne. Megnéztem az ismerőseit, ott volt még ő maga 6 profillal, egy csoportban pedig "fantasztikus" üzleti lehetőséget ajánlgatott. Neki megírtam, hogy sajnálom, de nem jelölöm vissza. Az ilyen csak balekot keres meg az ismerőseim névsorát, hogy rám hivatkozva zaklathassa őket.


A maitól várom a választ, ha nem itt a környéken lakik (külföldi magyar csoportról van szó), nem valaki ismerős akit nem ismertem fel, akkor nem jelölöm vissza.

2014. júl. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:
:D spontán jelölés :) még jó hogy nem véletlen jelölés
2014. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:
Amúgy mindegy ki ír először, nincs ilyen szabály.
2014. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!