Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ha nektek tetszik...

Lányok ha nektek tetszik külsőre egy srác akkor küldtök felé velemilyen jeleket v megvárjátok h ő kezdeményezzen? Egyáltalán mennyire számít a külső nektek?

Figyelt kérdés
Ahogy magamat látom átlagos,magas,sportos srác vagyok. Egy nagyon aranyos szép csaj tetszik nekem akinek iszonyat jó stílusa van. Annyira nem ismerem párszor társaságban találkoztunk sose beszéltünk. Egyszer -egyszer like-oljuk egymás képét. FB-n 150-en like-olják a képet stb de ugyan akkor nem az a pi..a féle akiből rengeteg van. Kb bárkit megkaphat, de sose láttam még h lenne barátja esetleg h valakivel flörtölne. Hogyan kezdjek el vele beszélgetni? Milyen szöveggel írjak rá? Az önbizalom sokat számít igaz lányok h lássa azt h van vér a pucádban? Lányok ti mit szerettek hogyan indúljon egy beszélgetés? AZ igaz nem jó h úgy indítok h Szia Mizu? Hogy vagy?

2014. jan. 12. 00:12
 1/6 Költőnő? ***** válasza:

mizut hanyagold.

Attól minden embernek égnek áll a talpán a szőr.

2014. jan. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Szia Mizu? Hogy vagy?"


Nem, mert azt fogja gondolni, hogy a Fluor Tomi rokona vagy.:) Ha már egyszer ráírsz, akkor mesélj már valamit magadról és ne azonnal kérdéseket tegyél fel! Ez alap dolog.

2014. jan. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle,kő-e neki kóla,kezdésnek megteszi.
2014. jan. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor mit írjak neki? Szia nincs kedved jobban megismerni egymást? ez is rossz?
2014. jan. 12. 09:28
 5/6 anonim válasza:

Basszus, ha csak úgy ráírsz, egyértelmű, hogy miért írsz. Persze ez nem feltétlenül baj. Szerintem az az igazi, ha van valami minimális téma a realitásból, pl ha valami vicces történt amikor a társaságban voltatok, vagy bármi, nem tudom. Én nem írnék rá olyan csajra, akivel élőben nem sokat dumáltam... kivéve, ha valami jegyzetet kell elkérni.

Azt semmiképpen ne írd, hogy szeretnéd jobban megismerni, nagyon bééénaa :D

Valami jobb kéne, de mi...

Igazából nincs semmi ötletem, ha nem vagy képes valami minimális témát teremteni, akkor csak írj rá, még a "hogy vagy?" is megteszi, de "mizu?"-t hanyagold :D Aztán majd meglátod, hogyan reagál... hívd el őt valahova, nem kell, hogy kettesbe, hanem ha mentek ki többen, hívd el őt és az ismijeit valami programra/bulira és ott valszeg lesz lehetőséged élőben is bevágódni nála, addig nem sokat ér az egész, mert a fb-n való írogatás nagyon messze van a realitástól :)

2014. jan. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha FB-n nem tod megszólítani hogy akarsz vele legalàb baràtkozni?
2014. jan. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!