Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők tényleg nagyobb arányban...

A nők tényleg nagyobb arányban hiszik azt magukról hogy ők különlegesek, egyedi kis hópelyhek? Miközben pont ugyanolyan átlagosak, tömegbe olvadóak, mint a férfiak.

Figyelt kérdés

A nőknél általában magasabban áll, hogy többet képzelnek magukról, mint amik?


21/L


2014. júl. 29. 19:09
1 2
 1/13 C0r3 ***** válasza:
Honnan tudjam ? Fiú vagyok, és szerintem én többet képzelek magamról mint ami vagyok. De csak nagyon mélyen legbelül. Olyannyira belül, hogy kívülről senki se mondaná ezt meg, sőt még én is alig hiszem el :D
2014. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
aha, pont úgy ahogy te is
2014. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azt vettem észre hogy igen. Nézz csak körül mennyi tucatribi van és mind azt hiszi magáról hogy egyedi és különleges.

Kellene erre egy felmérés.

2014. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Mind egyedi hópelyhek vagyunk, nem? Jól is néznénk ki, ha mind egyformák lennénk.

Egyébként én is szeretem magam többre tartani, mint ami vagyok, de ezt kívülálló úgyse mondaná meg rólam. Ha az ember nem úgy él, ahogy szeretne, még nem érte el a céljait, mondhatjuk, hogy TÖBBRE HIVATOTT annál, mint amit a jelenben csinál. Én fiatal vagyok, csóró, tele vagyok álmokkal - hadd gondoljam már azt, hogy ez egyedi vagyok. Na és mi a baj azzal, ha valaki különlegesnek tartja magát? Szerintem mindenki különleges, bármennyire is nyálasan hangzik. Felsőbbrendű nem vagyok, de különleges igen. Inkább most gondolom így, minthogy később mások próbálják nekem elmondani, mennyire különleges vagyok, és nincs is okom leépítenem magam. Szerintem nem szabad irigyelnünk másoktól az önértékelést, amíg az EGÉSZSÉGES szintű.

L22

2014. júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindenki olyan jól néz ki amennyire el tudja adni magát...
2014. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Külsőről van itt most szó...?
2014. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%
Persze,és tudod miért? Mert nézd meg a mai világban még az utolsó lánynak is,aki csúnya is lesz párja és dicsérik a srácok.Míg egy átlagos srácnak aki nem is csúnya,ad magára,okos,értelmes,nos egy ilyennek a legtöbb esetben nem jut barátnő.Mert a fiatal korosztályban a lányokra/nőkre 4-5ször annyi fiú/férfi jut,és a többség aki már valahogy kinéz közülük, agyon dicsérik őket.
2014. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Na, én megnézném, hogy minden lányt agyondicsérnek, meg mindegyikre 4-5 fiú jut... ez csak a fiúk fejecskéjében létezik, meg a csőlátásukban...


Nemtől függetlenül, szerintem minden mentálisan egészséges ember különlegesebbnek gondolja magát a többinél. De a fiúk is ugyanúgy többet gondolnak magukról, mikor bizonygatják, hogy milyen rendesek, kedvesek, majd a következő általánosító, másokat elítélő mondatukkal rá is cáfolnak.

2014. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a világ legnagyobb üzlete, megvenni minden embert annyiért amennyit ér és eladni annyiért amennyit tart magáról
2014. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

Nem értem, miért gondolja azt sok fiú, hogy a lányok mind mumusok. Szerintetek akkor a lányokat nem szokták lealázni az iskolában például? Szerintetek sok lányból miért lesz kis ribi? Pont azért, mert lealázták őket, akár lányok, akár fiúk, az emberek mindig bántják egymást. Aztán ki hogy dolgozza fel... Valakinek megjön az esze, és nem sír többet a kis genyók beszólásaitól, valaki pedig olyan szinten eltávolodik saját magától és a természetességtől, hogy már el se tudná képzelni, hogy beszóljanak neki. És sokszor tényleg ez a helyzet...

L22

2014. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!