Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők tényleg nagyobb arányban...

A nők tényleg nagyobb arányban hiszik azt magukról hogy ők különlegesek, egyedi kis hópelyhek? Miközben pont ugyanolyan átlagosak, tömegbe olvadóak, mint a férfiak.

Figyelt kérdés

A nőknél általában magasabban áll, hogy többet képzelnek magukról, mint amik?


21/L


2014. júl. 29. 19:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Mert a fiatal korosztályban a lányokra/nőkre 4-5ször annyi fiú/férfi jut,és a többség aki már valahogy kinéz közülük, agyon dicsérik őket."


4-5 fiú jut egy lányra? Nem tudom honnan vetted ezt, de nagy idióta lehetsz ha elhitted. Ha így lenne, már demográfiai katasztrófa történt volna. A 2011-es népszámlálás szerint a 15-30-as korosztályban 1000 férfira 986 nő jut.


A kérdésre válaszolva: én még olyan férfit vagy nőt nem láttam, aki átlagosnak tartotta magát. Valamilyen területen mindenki azt hiszi, hogy ő különleges.

2014. júl. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nincsenek barátnőim, én ezt a férfiaknál tapasztaltam, tisztelet a kivételnek.
2014. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
55%

11-esnek válaszolva.

A meleg embereket nem számoltad bele,és én nem csak a 15-30 éves korosztályról beszélek,azért is írtam fiú/férfi és lány/nőt.Mivel a 40 éves férfiak is a fiatal lányokra pályáznak például,és máris másképpen néz ki a dolog,ugye?Mert bizony meg is kapják őket...


Illetve ezt nem csak ezen az oldalon a srácok,hanem a való életben is megfigyelték már.Ha tudnád hány embert hallottam már panaszkodni erről,vagy hányan írták le ezt nekem itt neten is,meg se tudnám számolni.

Imádom amúgy ezt az oldalt,ha leírom a valóságot,amit tapasztalok,akkor mindig le vagyok pontozva.Ha valami kis semmitérő hablatyolást írok ami semmit nem ér,akkor meg fel vagyok pontozva,vicc komolyan.


10-es.


Nem mumusok,csak hozzájuk sem lehet szólni általában,kivéve ha jóképű vagy,mert akkor bármit mondhatsz.

Jujj lealáznak lányokat az iskolában 1-2 hónapig,vagy 1-2 évig?Igen,szégyenletes dolog és át is tudom élni milyen.De azért ne sajnáljam már annyira őket,a srácok agyon dicsérik őket,a barátnőik is.

Engem életemben jó ha 2-szer megdicsértek,és az is a családom volt.Ja és nem 1-2 évig aláztak engem,meg kinéztek.Hanem 23 éven keresztül,megaláztak,semmibe vettek.Mintha nem is lennék ott.Akkor szerinted nekem mit kéne mondanom?Arról már nem is beszélve,hogy lehet ezek után is ugyanez jön számomra...

23/F

2014. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!