Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon el vagyok keseredve,...

Nagyon el vagyok keseredve, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleim mindennap ordibálva veszekednek. Hol az egyik,hogy a másik nincs itthon, az apám állandóan iszik,ha nincs itt anyám. És nem értik meg,hogy ez engem mennyire megvisel,és ha sírok vagy elmondom,hogy mi bánt azt mondják,hogy nekem semmi közöm ehhez.

Mellesleg nemsokára 18 éves leszek,és még nem volt soha egy normális kapcsolatom, mert nagyon félénk vagyok. Barátaim is alig vannak, és most vesztem össze az egyik legjobb barátnőmmel, aki undorító dolgokat csinált velem.

Tehetek én valamit,hogy ez az egész helyre jöjjön, vagy csak várjak?


2014. júl. 30. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
szerintem ássunk egymásnak gödröt :((
2014. júl. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenképpen ez a legjobb megoldás.:D
2014. júl. 30. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:

tudoom :(((


:D

2014. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
sajnos ez egy olyan dolog, hogy nem tudsz vele mit csinálni. nem véletlenül veszekednek! Nem értenek egyet, és addig amíg veszekednek addig Téged sem fognak meghallgatni. Sajnos csak az a jó, ha vársz :( sajnálom, hogy ez történik veled, nekem a testvéreim gyűlölik egymást szó szerint, én meg őket hallgatom :)
2014. júl. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Várj, és azon legyél, minél hamarabb el bírj költözni onnan, valakivel persze. Velem is hasonló helyzet volt, szüleim marták egymást(meg persze most is), ami totál kikészített szinte minden nap, úgyhogy albérletbe költöztem inkább az egyik munkatársammal. Nem egy álom, de sokkal jobb mégis.. Te annyit tehetsz, hogy a félénkséged ellenére is megpróbálsz olyan barátot/barátnőt keresni, akivel jól ki bírsz jönni, és irány hazulról!
2014. júl. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!